App Store Google Play

Коломойський взявся за відновлення слави "Південмашу"

08.05.2014 14:44
Коломойський взявся за відновлення слави "Південмашу"

Дніпропетровська ОДА взялася за відновлення слави "Південмашу" як потужного ракето-космічного підприємства, флагмана українського та світового ракетобудування.

Губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський та в. о. генерального директора "Південмашу" Сергій Войт підписали меморандум про співпрацю.

 "Через ситуацію, що склалася з Росією, деякі проекти та контракти були на межі зриву, проте тепер ситуація стабілізована. "Південмаш" збереже старі контракти та найближчим часом розпочне переговори щодо нових проектів", - йдеться у повідомленні.

Згідно з меморандумом, ОДА бере на себе вирішення всіх політичних питань, що стосуються "Південмашу", та сприятиме створенню заводом неполітизованої промислової території.

Також облдержадміністрація забезпечить сприяння безумовного виконання підприємством міждержавних угод та довгострокових контрактів з іноземними та українськими замовниками.

У свою чергу "Південмаш" зобов'язався розвивати ракето-космічний потенціал Дніпропетровщини та України, брати участь у програмах розвитку регіону та забезпечувати робочими місцями спеціалістів та випускників спеціалізованих вишів.

Меморандум діятиме протягом всього 2014 року з автоматичним подовженням ще на 3 роки.

"Укрінформ"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...