App Store Google Play

Вже відомі кандидати на посаду Першотравенського міського голови

07.05.2014 18:59
Вже відомі кандидати на посаду Першотравенського міського голови

На позачергових виборах міського голови 25 травня 2014 року  у місті Першотравенськ, Дніпропетровської області за посаду очільника м. Першотравенська змагатимуться шість кандидатів.

Як повідомляє Громадянська мережа ОПОРА в Дніпропетровській області, практично всі кандидати – самовисуванці:

ГРИНЕВИЧ Валерій Сергійович - 1953 р.н. Освіта вища. Проживає: м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Приватний підприємець. Член соціал-демократичної партії України.

ГУЗАРОВ Ігор Андрійович - 1988 р.н. Освіта вища. Проживає: м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Гірник очисного вибою, шахтоуправління «Першотравенське». Член Комуністичноі партії України.

КОЗАЧЕНКО Андрій Васильович - 1967 р.н. Освіта вища. Проживає: м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Тимчасово не працює. Безпартійний.

РУДИХ Віктор Іванович - 1946 р.н. Освіта вища. Проживає: м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Пенсіонер. Безпартійний. 

ХРИЧОВ Олександр Васильович - 1973 р.н. Освіта вища. Проживає: м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Пенсіонер. Член ВО «Демократи (Демократична партія)».

І лише один з кандидатів був висунений Першотравенською  міською організацією Партії Регіонів.

ІЛЬНИЦЬКИЙ Олександр Валентинович - 1969 р.н. Освіта вища. Проживає: м. Першотравенськ Дніпропетровської області. Перший заступник міського голови виконавчого комітету Першотравенської міської ради. Член Партії Регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...