App Store Google Play

"Тітушок" Царьов тримав у свинарниках

07.05.2014 12:47
"Тітушок" Царьов тримав у свинарниках

В ході перевірок підприємств Дніпропетровщини будо встановлено, що агрофірма «Дзержинець», яку пов'язуються з народним депутатом Олегом Царьовим, викрадала газ в особливо великих розмірах та утримувала штаб "тітушок"

Про це в ефірі передає Еспресо.TV. заявив радник Дніпропетровської ОДА з питань правоохоронних органів Віталій Купрій.

За його словами, до нього звернулася низка громадських організацій з вимогою встановити, яким чином Царьов фінансує сепаратистів. У зв'язку з цим за дорученням міністра екології були проведені перевірки низки підприємств, зокрема агрофірми «Дзержинець», яка має свиноферми в кількох районах Дніпропетровщини.

"Ми виявили, що фактично там немає ніяких потужностей для того, щоб переробляти відходи виробництва. Все зливається у водойми. Водойми знищені фактично. Шкода нанесена багатомільйонна, - повідомив Купрій. - Тобто за рахунок нас, українців, за рахунок наших коштів зараз відбувається паплюження водойм, фінансуються такі сепаратистські заходи".

Також, за даними Купрія, було встановлено, що підприємство викрадає газ метан в особливо великих розмірах.

"Там є незаконна врізка в магістраль. Кожного дня викачується цей газ, зжижується, є певна технологія. Кожного дня виїжджає по 5 вантажних автомобілів з великими червоними балонами, роз'їжджаються в міста Дніпродзержинськ, Павлоград, Дніпропетровськ, на заправках він продається приблизно по 7 гривень за літр", - розповів радник ОДА.

За його даними, в результаті такої злочинної діяльності цієї фірми державі було нанесено школи приблизно на 78 млн. грн.

Крім того, було встановлено, що на базі "Дзержинця" розташовується громадський штаб "Антибеспредел". "Це ті самі "тітушки", які відправлялися на Майдан і брали участь у заворушеннях", - сказав Купрій.

повне відео інтерв'ю

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...