App Store Google Play

Безпеку на 9 травня гарантуватимуть тисяча міліціонерів та активісти

07.05.2014 15:08
Безпеку на 9 травня гарантуватимуть тисяча міліціонерів та активісти

У Дніпропетровську на День Перемоги охорону громадського порядку забезпечуватиме понад тисяча співробітників міліції. Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника відділу міліції громадської безпеки Дніпропетровського міського управління ГУМВС України у Дніпропетровській області Максим Джихур.

«У першу чергу міліціонери патрулюватимуть місця великого скупчення людей. Наразі ми проводимо профілактичну роботу, щоб свято до Дня Перемоги пройшло мирно. Зокрема, спілкуємось с представниками різних політичних партій та громадських організацій щодо проведення їх акцій», - зазначив Максим Джихур.

Заступник начальника відділу ДАІ з обслуговування Дніпропетровська В'ячеслав Білявський наголосив, що у зв'язку з проведеннями святкових заходів 9 травня на деяких вулицях буде перекрито рух транспорту.

Зранку з 8.00 до 11.30, у зв'язку з покладанням квітів до монументу «Вічної Слави», перекриють рух на просп. Карла Маркса - від просп. Гагаріна до вул. Овражної, включаючи вул. 6-стрілецької дивізії.

З 10.00 до 13.00 у зв'язку з проведенням акції «Безсмертний полк» буде перекрито рух по вул. Набережній Леніна від вул. 6-ї стрілецької дивізії до вул. Ю. Словацького.

З 13.00 до 15.00 у зв'язку з проведенням легкоатлетичної естафети рух перекриють на просп. Карла Маркса від вул. Дзержинського до вул. Шмідта.

З 13.00 до 22.00 у зв'язку з проведенням святкового концерту буде перекрито рух транспорту по просп. Карла Маркса від вул. Короленка до вул. К. Лібкнехта.

З 15.00 до 24.00 у зв'язку з підготовкою та проведенням святкового феєрверку буде перекритий Центральний міст.

«Звертаюсь до містян, особливо до учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до вжитих заходів, оскільки перекриття руху необхідно для безпеки учасників свята. Інспектори ДАЇ будуть знаходитись на кожній перекритій вулиці і підкажуть водіям як можна буде проїхати паралельними вулицями», - зазначив В'ячеслав Білявський.

Заступник директора міського КП «Дніпропетровський електротранспорт» Михайло Бойко та директор КМП «Дніпроміськтранс» Дмитро Крижанівський додали, що у зв'язку з перекриттям руху у русі маршрутів електро- та автотранспорту відбудуться певні зміни. Деякі кінцеві зупинки маршрутів автотранспорту будуть перенесені. Автотранспорт у цей день працюватиме до 1 години ночі, роботу електротранспорту буде подовжено до 24.00.

З питань роботи автотранспорту можна звертатись цілодобово за тел. 731-92-97, 067-631-73-23.

Довідки стосовно роботи електротранспорту за телефонами - 373-92-20, 063-377-36-41

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...