App Store Google Play

Безпеку на 9 травня гарантуватимуть тисяча міліціонерів та активісти

07.05.2014 15:08
Безпеку на 9 травня гарантуватимуть тисяча міліціонерів та активісти

У Дніпропетровську на День Перемоги охорону громадського порядку забезпечуватиме понад тисяча співробітників міліції. Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника відділу міліції громадської безпеки Дніпропетровського міського управління ГУМВС України у Дніпропетровській області Максим Джихур.

«У першу чергу міліціонери патрулюватимуть місця великого скупчення людей. Наразі ми проводимо профілактичну роботу, щоб свято до Дня Перемоги пройшло мирно. Зокрема, спілкуємось с представниками різних політичних партій та громадських організацій щодо проведення їх акцій», - зазначив Максим Джихур.

Заступник начальника відділу ДАІ з обслуговування Дніпропетровська В'ячеслав Білявський наголосив, що у зв'язку з проведеннями святкових заходів 9 травня на деяких вулицях буде перекрито рух транспорту.

Зранку з 8.00 до 11.30, у зв'язку з покладанням квітів до монументу «Вічної Слави», перекриють рух на просп. Карла Маркса - від просп. Гагаріна до вул. Овражної, включаючи вул. 6-стрілецької дивізії.

З 10.00 до 13.00 у зв'язку з проведенням акції «Безсмертний полк» буде перекрито рух по вул. Набережній Леніна від вул. 6-ї стрілецької дивізії до вул. Ю. Словацького.

З 13.00 до 15.00 у зв'язку з проведенням легкоатлетичної естафети рух перекриють на просп. Карла Маркса від вул. Дзержинського до вул. Шмідта.

З 13.00 до 22.00 у зв'язку з проведенням святкового концерту буде перекрито рух транспорту по просп. Карла Маркса від вул. Короленка до вул. К. Лібкнехта.

З 15.00 до 24.00 у зв'язку з підготовкою та проведенням святкового феєрверку буде перекритий Центральний міст.

«Звертаюсь до містян, особливо до учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до вжитих заходів, оскільки перекриття руху необхідно для безпеки учасників свята. Інспектори ДАЇ будуть знаходитись на кожній перекритій вулиці і підкажуть водіям як можна буде проїхати паралельними вулицями», - зазначив В'ячеслав Білявський.

Заступник директора міського КП «Дніпропетровський електротранспорт» Михайло Бойко та директор КМП «Дніпроміськтранс» Дмитро Крижанівський додали, що у зв'язку з перекриттям руху у русі маршрутів електро- та автотранспорту відбудуться певні зміни. Деякі кінцеві зупинки маршрутів автотранспорту будуть перенесені. Автотранспорт у цей день працюватиме до 1 години ночі, роботу електротранспорту буде подовжено до 24.00.

З питань роботи автотранспорту можна звертатись цілодобово за тел. 731-92-97, 067-631-73-23.

Довідки стосовно роботи електротранспорту за телефонами - 373-92-20, 063-377-36-41

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...