App Store Google Play

Прокуратура нездатна знайти винних у побитті активістів 26 січня

06.05.2014 14:06
Прокуратура нездатна знайти винних у побитті активістів 26 січня

Про хід досудового слідства за фактом перешкоджання професійній діяльності представників ЗМІ під час масових зборів 26 січня 2014 року у Дніпропетровську йшлося в прес -клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ .


Голова правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України Олексій Ковальчук нагадав , що 26 січня у Дніпропетровську біля будівлі обласної державної адміністрації та в приміщенні ОДА результаті дій співробітників міліції та людей у ​​цивільному постраждали працівники засобів масової інформації.


У свою чергу заступник начальника слідчого відділу слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області Сергій Бойко повідомив: « З 11 березня поточного року у провадженні слідчого відділу прокуратури області перебуває вказана кримінальна виробництво . Предметом розслідування є події , які відбулися 26 січня у Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Саме в цей день відбулася мирна хода громадян на підтримку євроінтеграційних процесів в Україні . У ході досудового розслідування встановлено , що під час масових заходів у дворі ОДА знаходилися сторонні цивільні особи , так звані « тітушкі ». Дії цих осіб призвели до конфлікту , бійки , масових заворушень, внаслідок яких постраждали більше 30 особ. Серед постраждалих і журналісти , і працівники міліції , і учасники мирної ходи ».


За всіма інформаціям і заявам щодо перешкоджання професійній діяльності представників ЗМІ в Дніпропетровській області відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань по кваліфікації ст.171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Дане виробництво , як зауважив С. Бойко , перебуває на контролі генерального прокурора України .
Зараз йде слідство. Процес розслідування , за словами представника обласної прокуратури , ускладнюється великим обсягом слідчих дій.


« Цим виробництвом займається весь слідчий відділ , 30 співробітників. Наприклад , на сьогодні заплановано допитати 160 осіб , які попередньо були тими ж сторонніми цивільними особами. Вже допитано більше 600 свідків , допитані і проведена експертиза 35 постраждалих , в тому числі і представників ЗМІ. Зараз ми встановлюємо особи так званих « тітушек ». Процес ідентифікації ускладнюється ще й тим , що їхні обличчя були закриті. До справи долучаються відеоматеріали , які нам надали засоби масової інформації. Ведеться дуже кропітка робота , ми відпрацьовуємо всі напрямки . Плануємо найближчим часом визначитися з остаточною кваліфікацією , прийняти рішення з виробництва » , - повідомив Бойко.


На сьогоднішній день підозрюваних , за його словами , поки немає.

ВсяВласть

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...