App Store Google Play

Прокуратура нездатна знайти винних у побитті активістів 26 січня

06.05.2014 14:06
Прокуратура нездатна знайти винних у побитті активістів 26 січня

Про хід досудового слідства за фактом перешкоджання професійній діяльності представників ЗМІ під час масових зборів 26 січня 2014 року у Дніпропетровську йшлося в прес -клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ .


Голова правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України Олексій Ковальчук нагадав , що 26 січня у Дніпропетровську біля будівлі обласної державної адміністрації та в приміщенні ОДА результаті дій співробітників міліції та людей у ​​цивільному постраждали працівники засобів масової інформації.


У свою чергу заступник начальника слідчого відділу слідчого управління прокуратури Дніпропетровської області Сергій Бойко повідомив: « З 11 березня поточного року у провадженні слідчого відділу прокуратури області перебуває вказана кримінальна виробництво . Предметом розслідування є події , які відбулися 26 січня у Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Саме в цей день відбулася мирна хода громадян на підтримку євроінтеграційних процесів в Україні . У ході досудового розслідування встановлено , що під час масових заходів у дворі ОДА знаходилися сторонні цивільні особи , так звані « тітушкі ». Дії цих осіб призвели до конфлікту , бійки , масових заворушень, внаслідок яких постраждали більше 30 особ. Серед постраждалих і журналісти , і працівники міліції , і учасники мирної ходи ».


За всіма інформаціям і заявам щодо перешкоджання професійній діяльності представників ЗМІ в Дніпропетровській області відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань по кваліфікації ст.171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Дане виробництво , як зауважив С. Бойко , перебуває на контролі генерального прокурора України .
Зараз йде слідство. Процес розслідування , за словами представника обласної прокуратури , ускладнюється великим обсягом слідчих дій.


« Цим виробництвом займається весь слідчий відділ , 30 співробітників. Наприклад , на сьогодні заплановано допитати 160 осіб , які попередньо були тими ж сторонніми цивільними особами. Вже допитано більше 600 свідків , допитані і проведена експертиза 35 постраждалих , в тому числі і представників ЗМІ. Зараз ми встановлюємо особи так званих « тітушек ». Процес ідентифікації ускладнюється ще й тим , що їхні обличчя були закриті. До справи долучаються відеоматеріали , які нам надали засоби масової інформації. Ведеться дуже кропітка робота , ми відпрацьовуємо всі напрямки . Плануємо найближчим часом визначитися з остаточною кваліфікацією , прийняти рішення з виробництва » , - повідомив Бойко.


На сьогоднішній день підозрюваних , за його словами , поки немає.

ВсяВласть

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...