App Store Google Play

У Новомосковську запущений сценарій сепаратизму по-Слов'янски?

05.05.2014 15:54
У Новомосковську запущений сценарій сепаратизму по-Слов'янски?

В ніч з 4 на 5 травня, у Новомосковську вандали розмалювали пам’ятник євреям, загиблим від фашистських загарбників у 1941-1943 роках.

Про це стало відомо на місці подій.

«Це не просто акт вандалізму, це політична провокація», - прокоментував ситуацію з пам’ятником міський голова Сергій Мороз.

За його словами, над очищенням меморіалу уже працюють патріоти Новомосковська та Новомосковського району.

«У Новомосковську немає передумов ні для антисемітизму, ні для сепаратизму. Новомосковськ – місто патріотів, які не допустять штучного розхитування ситуації. Але, очевидно, спокійна обстановка в області декому дошкуляє», - додав мер.

Крім цього, місцева приватна телекомпанія «Самарь» почала трансляцію російського каналу ТВЦ.

З повідомленням про це до мера звернулись обурені мешканці міста.

«На прийом до міського голови прийшла мешканка міста, яка скаржилася на те, що бабусі-сусідки ледве не побилися, бо одна дивилася російські канали а друга  - наші», - повідомила прес-секретар мера Ксенія Дзегарницька.

На даний момент відомо, що патріотично налаштовані мешканці міста збираються пікетувати місцевий канал з вимогою не підтримувати російську експансію в умовах інформаційної війни.

Нагадаємо, 30 квітня був створений Штаб захисту Новомосковська під головуванням мера міста. Під час засідання було підтримане створення добровільної народної дружини.  Штаб захисту Новомосковська знаходиться по вул. Паркова, 1.

Мешканці Новомосковська занепоєні тим, що диверсанти й терористи вважають за краще діяти в маленьких містах, на зразок Краматорська та Слов’янська, бо в обласних центрах у них мінімальний рівень підтримки та кращі можливості для протидії. До того ж поряд з Новомосковськом знаходяться 2 військові частини, які також можуть цікавити агресора. 

Новомосковськ сьогодні 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...