App Store Google Play

ПриватБанк обмежує роботу своїх відділень на Донбасі

05.05.2014 15:06
ПриватБанк обмежує роботу своїх відділень на Донбасі

ПриватБанк вводить низку обмежень щодо роботи з готівкою у Донецькій і Луганській областях у зв'язку із загрозою для життя співробітників і клієнтів. Про це повідомляє прес-служба банку.

Зокрема припинена робота інкасаторів, прийом готівки в терміналах самообслуговування і робота відділень.

Ніякі обмеження з доступу до рахунків не вводяться.

Працювати зі своїми рахунками можна в звичайному режимі через інтернет-банк Приват24, ​​мобільні додатки або звернутись до відділень ПриватБанку в сусідніх, більш спокійних областях.

Працівники ПриватБанку в усіх регіонах України проінструктовані обслуговувати клієнтів з Донецької та Луганської областей максимально якісно, швидко і, по можливості, без черги, сказано в повідомленні.

"Ми переходимо на особливий режим роботи у Донецькій і Луганській областях. У нинішніх умовах ми не можемо і не маємо права змушувати людей ходити на роботу в Донецькій і Луганській областях, коли в відділення банку вриваються люди зі зброєю, в містах захоплюють автомобілі інкасації та викрадають гроші», - повідомляє прес-служба.

Відсотки за депозитами продовжують нараховуватися в звичайному режимі. 

Як повідомлялось, 3 травня, в Луганську бойовики, озброєні автоматичною зброєю та одягнені в камуфляжний одяг, заволоділи інкасаторським автомобілем «Фольцваген-транспортер» Приватбанку. За даними МВС, в інкасаторському автомобілі були гроші в сумі близько одного мільйона гривень.

А 29 квітня у Горлівці захопили п'ять інкасаторських автомобілів Приватбанку і розгромили термінал у Калінінському районі міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...