App Store Google Play

ПриватБанк обмежує роботу своїх відділень на Донбасі

05.05.2014 15:06
ПриватБанк обмежує роботу своїх відділень на Донбасі

ПриватБанк вводить низку обмежень щодо роботи з готівкою у Донецькій і Луганській областях у зв'язку із загрозою для життя співробітників і клієнтів. Про це повідомляє прес-служба банку.

Зокрема припинена робота інкасаторів, прийом готівки в терміналах самообслуговування і робота відділень.

Ніякі обмеження з доступу до рахунків не вводяться.

Працювати зі своїми рахунками можна в звичайному режимі через інтернет-банк Приват24, ​​мобільні додатки або звернутись до відділень ПриватБанку в сусідніх, більш спокійних областях.

Працівники ПриватБанку в усіх регіонах України проінструктовані обслуговувати клієнтів з Донецької та Луганської областей максимально якісно, швидко і, по можливості, без черги, сказано в повідомленні.

"Ми переходимо на особливий режим роботи у Донецькій і Луганській областях. У нинішніх умовах ми не можемо і не маємо права змушувати людей ходити на роботу в Донецькій і Луганській областях, коли в відділення банку вриваються люди зі зброєю, в містах захоплюють автомобілі інкасації та викрадають гроші», - повідомляє прес-служба.

Відсотки за депозитами продовжують нараховуватися в звичайному режимі. 

Як повідомлялось, 3 травня, в Луганську бойовики, озброєні автоматичною зброєю та одягнені в камуфляжний одяг, заволоділи інкасаторським автомобілем «Фольцваген-транспортер» Приватбанку. За даними МВС, в інкасаторському автомобілі були гроші в сумі близько одного мільйона гривень.

А 29 квітня у Горлівці захопили п'ять інкасаторських автомобілів Приватбанку і розгромили термінал у Калінінському районі міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...