App Store Google Play

Порошенко порадів за розмову з терористами «мовою сили»

03.05.2014 08:42
Порошенко порадів за розмову з терористами «мовою сили»

АТО у Слов"янську, проведена 2 травня - нарешті «ті кроки, які чекає вся Укрїана»

Про це заявив кандидат у президенти, нардеп Петро Порошенко на прес-конференції в Івано-Франківську, повідомляє прес-служба політика.

За його словами, «нарешті почалася справжня операція в Слов'янську, нарешті держава заговорила мовою сили з терористами».

«Дуже сподіваюся, що блокування Слов'янська пройде ефективно, а позитивні кроки з розблокування блокпостів будуть збережені», - додав він.

Разом з тим Порошенко заявив, що держава має гарантувати захисникам країни безперебійну заробітну плату та соціальний захист.

«Той хто йде в бій та ризикує своїм життям, має знати, що держава опікується про його родину, що він застрахований на велику суму, до мільйона гривень, наприклад. що держава має кошти на його соціальний захист і зарплатню», - додав він.

Як відомо, раніше Порошенко виступав за те, що з терористами не потрібно вести переговорів, а треба розмовляти за допомогою сили.

 

 

5 канал 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...