App Store Google Play

Громадські активісти створюють Донецько-Дніпровську Січ

03.05.2014 09:20
Громадські активісти створюють Донецько-Дніпровську Січ

Громадські активісти створюють на кордоні з Донецькою областю Донецько- Дніпровську Січ. Про це LB.ua повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник.

За його словами, Січ представлятиме собою спеціальну територію неподалік села Слов'янка Межівського району Дніпропетровської області, яке розташоване приблизно в ста кілометрах від Донецька. Ініціативу підтримують місцеві фермери, Дніпропетровська і Донецька обладміністрації.

Січ складатиметься з трьох секторів, загальна площа яких становитиме до 10 га. Перший сектор - постійно діючий концертний майданчик, де відбуватимуться виступи провідних українських зірок, фольклорні фестивалі, і т.п. Тут таки розміщуватимуться традиційні українські розваги та атракціони. Сцену передбачається перевезти з Майдану в Києві.

Другий сектор - це ярмаркова територія, також постійно працююча, де можна буде купувати сільгосппродукцію і товари ремісничого виробництва безпосередньо у виробників.

Третя зона буде являти собою наметове містечко, куди запрошуватимуть в тому числі і жителів наметів на Майдані. Також при Січі передбачається спорудити невеликий зоопарк. Для зручності донеччан, з сусідніх міст курсуватимуть автобуси за пільговими цінами.

Задум організаторів - створення культурної, комерційної та соціального середовища, яка б сприяла реінтеграції донеччан у загальноукраїнське культурне поле. Січ проектується як майданчик для культурного діалогу представників Донецької області з жителями решти України, як противагу агресивній політиці Росії, яка робить ставки на інформаційні маніпуляції і насильство.

Олійник підкреслив, що місце розташування Січі несе особливий символізм - назва села Слов'янка схоже на назву міста Слов'янськ, звідки почався сепаратистський заколот.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...