App Store Google Play

Первомай у Дніпрі: комуністи за Сталіна, українці - за єдність

02.05.2014 09:57
Первомай у Дніпрі: комуністи за Сталіна, українці - за єдність

У Дніпропетровську 1 травня відбулися акції різних політичних сил, присвячені 1 травня. На центральній площі міста, біля знесеного монумента Леніна, активісти й прихильники лівих сил поставили великий портрет Леніна, поклали квіти і розпочали святкувати «Першотравень».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в руках учасники акції, переважно літні люди, тримали прапори Радянського Союзу, УРСР, Комуністичної партії України, помаранчево-чорні «георгіївські» прапори, а також портрети Леніна і Сталіна.

«Де наша солідарність? Ось вона! Сьогодні сюди прийшли найбільш стійкі олов'яні солдатики», - сказала депутат обласної ради від Комуністичної партії Катерина Відякіна, звертаючись до присутніх.

Попри неробочий день, комуністи пікетували будівлю Бабушкінського районного суду, який розглядає справи обвинувачених у сепаратизмі, а також будівлю обласної прокуратури, домагаючись об'єктивного розгляду справ.

Водночас на площі під облдержадміністрацією активісти Євромайдану організували флеш-моб за єдність й неподільність України «Україні - мир!». Люди намалювали на бруківці крейдою мапу України, а також написали гасла «Слава Україні», «Росія - імперія зла», «Мочіть Путіна в сатирі!». У руках вони тримали плакати з написами «Україні - мир!» і «Україна єдина».

Взявши у руки аркуші з назвами обласних центрів, учас6ники флеш-мобу стали на імпровізовану мапу й виконали Державний гімн України.

«Ми як «Майдан-Січеслав» будемо звертатись до міської влади з тим, аби карта України з усіма областями, з усіма територіями, які є, мала тут бути, але на постійній основі, надовго, аби кожен українець, проходячи повз, брався за серце і згадував наш славень», - сказав координатор дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко.

Через загрозу дестабілізації з 1 по 9 травня у Дніпропетровську міліція посилила патрулювання вулиць і блок-постів. За даними управління МВС Дніпропетровської області, особовий склад міліції задіяний на 100%. Крім того, передбачені резерви співробітників міліції, які будуть використані за потреби.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...