App Store Google Play

Первомай у Дніпрі: комуністи за Сталіна, українці - за єдність

02.05.2014 09:57
Первомай у Дніпрі: комуністи за Сталіна, українці - за єдність

У Дніпропетровську 1 травня відбулися акції різних політичних сил, присвячені 1 травня. На центральній площі міста, біля знесеного монумента Леніна, активісти й прихильники лівих сил поставили великий портрет Леніна, поклали квіти і розпочали святкувати «Першотравень».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в руках учасники акції, переважно літні люди, тримали прапори Радянського Союзу, УРСР, Комуністичної партії України, помаранчево-чорні «георгіївські» прапори, а також портрети Леніна і Сталіна.

«Де наша солідарність? Ось вона! Сьогодні сюди прийшли найбільш стійкі олов'яні солдатики», - сказала депутат обласної ради від Комуністичної партії Катерина Відякіна, звертаючись до присутніх.

Попри неробочий день, комуністи пікетували будівлю Бабушкінського районного суду, який розглядає справи обвинувачених у сепаратизмі, а також будівлю обласної прокуратури, домагаючись об'єктивного розгляду справ.

Водночас на площі під облдержадміністрацією активісти Євромайдану організували флеш-моб за єдність й неподільність України «Україні - мир!». Люди намалювали на бруківці крейдою мапу України, а також написали гасла «Слава Україні», «Росія - імперія зла», «Мочіть Путіна в сатирі!». У руках вони тримали плакати з написами «Україні - мир!» і «Україна єдина».

Взявши у руки аркуші з назвами обласних центрів, учас6ники флеш-мобу стали на імпровізовану мапу й виконали Державний гімн України.

«Ми як «Майдан-Січеслав» будемо звертатись до міської влади з тим, аби карта України з усіма областями, з усіма територіями, які є, мала тут бути, але на постійній основі, надовго, аби кожен українець, проходячи повз, брався за серце і згадував наш славень», - сказав координатор дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко.

Через загрозу дестабілізації з 1 по 9 травня у Дніпропетровську міліція посилила патрулювання вулиць і блок-постів. За даними управління МВС Дніпропетровської області, особовий склад міліції задіяний на 100%. Крім того, передбачені резерви співробітників міліції, які будуть використані за потреби.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...