App Store Google Play

У рейтингу інвестиційної привабливості Дніпропетровщина лише шоста

01.05.2014 12:49
У рейтингу інвестиційної привабливості Дніпропетровщина лише шоста
Львівська область очолила Рейтинг інвестиційної привабливості регіонів-2014, результати якого презентувало Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України (Держінвестпроект) у понеділок у Києві.
 
Друге місце рейтингу посіла Івано-Франківська область, третє - Одеська. До п'ятірки лідерів інвестпривабливості також увійшли Вінницька область та Київ. Дніпропетровська область посіла шосте місце.
 
Згідно з рейтингом, найгірші показники інвестпривабливості - у Закарпатської, Чернівецької областей, а також Севастополя і Криму. Як зазначив під час презентації директор Інституту економічних досліджень і політичних ситуацій Ігор Бураковський, Крим ще в торішньому рейтингу, до виникнення політичних проблем, був серед останніх за інвестпривабливості регіонів України.
 
 
Як повідомив голова Держінвестпроекту Сергій Євтушенко, в дослідженні інвестиційної привабливості регіонів використовувалися три основних компоненти: потенціал території, інвестиційні ризики і можливості, а також перешкоди для інвестиційної діяльності. Фактори, що визначають інвестпривабливість регіонів, були розділені на дві групи: жорсткі (вплив яких складно змінити в короткостроковій перспективі) і м'які (які можуть бути змінені). До жорстких факторів належать географічне розташування, природні ресурси, робоча сила, R&P потенціал (здатність створювати та абсорбувати інновації), споживчий сегмент, бізнес-сегмент, інфраструктура. До м'яких факторів належать діловий клімат, правила і процедури, успішний досвід реалізації інвестпроектів, відкритість влади, діловий оптимізм.
 
Торішній рейтинг інвестпривабливості очолювала Харківська область, яка в 2014 році опустилася до 8-го місця, на другому місці була Львівська, на третьому - Донецька область (у 2014 р. -22-е місце).
 
Повністю рейтинг можна переглянути за цим посиланням.
 
Нагадаємо, попереднє керівництво Дніпропетровської ОДА та голова Дніпропетровської обалсної ради неодноразово, називаючи нашу область регіоном-лідером, ставили одним із головних досягнень "виняткову інвеестиційну привабливість". Вочевидь, регіонали просто видавали бажане за дійсне, аби продемонструвати свою "ефективність".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...