App Store Google Play

У рейтингу інвестиційної привабливості Дніпропетровщина лише шоста

01.05.2014 12:49
У рейтингу інвестиційної привабливості Дніпропетровщина лише шоста
Львівська область очолила Рейтинг інвестиційної привабливості регіонів-2014, результати якого презентувало Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України (Держінвестпроект) у понеділок у Києві.
 
Друге місце рейтингу посіла Івано-Франківська область, третє - Одеська. До п'ятірки лідерів інвестпривабливості також увійшли Вінницька область та Київ. Дніпропетровська область посіла шосте місце.
 
Згідно з рейтингом, найгірші показники інвестпривабливості - у Закарпатської, Чернівецької областей, а також Севастополя і Криму. Як зазначив під час презентації директор Інституту економічних досліджень і політичних ситуацій Ігор Бураковський, Крим ще в торішньому рейтингу, до виникнення політичних проблем, був серед останніх за інвестпривабливості регіонів України.
 
 
Як повідомив голова Держінвестпроекту Сергій Євтушенко, в дослідженні інвестиційної привабливості регіонів використовувалися три основних компоненти: потенціал території, інвестиційні ризики і можливості, а також перешкоди для інвестиційної діяльності. Фактори, що визначають інвестпривабливість регіонів, були розділені на дві групи: жорсткі (вплив яких складно змінити в короткостроковій перспективі) і м'які (які можуть бути змінені). До жорстких факторів належать географічне розташування, природні ресурси, робоча сила, R&P потенціал (здатність створювати та абсорбувати інновації), споживчий сегмент, бізнес-сегмент, інфраструктура. До м'яких факторів належать діловий клімат, правила і процедури, успішний досвід реалізації інвестпроектів, відкритість влади, діловий оптимізм.
 
Торішній рейтинг інвестпривабливості очолювала Харківська область, яка в 2014 році опустилася до 8-го місця, на другому місці була Львівська, на третьому - Донецька область (у 2014 р. -22-е місце).
 
Повністю рейтинг можна переглянути за цим посиланням.
 
Нагадаємо, попереднє керівництво Дніпропетровської ОДА та голова Дніпропетровської обалсної ради неодноразово, називаючи нашу область регіоном-лідером, ставили одним із головних досягнень "виняткову інвеестиційну привабливість". Вочевидь, регіонали просто видавали бажане за дійсне, аби продемонструвати свою "ефективність".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...