App Store Google Play

Наскільки сильно можна любити владу? До зради і крові!

16.04.2014 12:28
Наскільки сильно можна любити владу? До зради і крові!

Наскільки сильно можна любити владу? Так, щоби закрити себе за високими парканами, оточити сотнями охоронців, аби лише ніхто й ніколи не зумів відібрати в тебе золоті унітаз і батони… Це ми вже бачили. А чи можна так сильно прагнути влади, щоби задля неї, дарувати іншій країні землі - десятки тисяч квадратних кілометрів із мільйонами людей на них? Схоже, що так.

Сьогодні ми маємо неприємну нагоду спостерігати за однією з найганебніших сторінок української історії, коли влада фактично добровільно дарує сусідові спочатку Крим, а тепер щось на кшталт Криму відбувається ще в двох східних областях. Ніхто не сумнівається, що за подіями на Донеччині та Луганщині чітко простежується рука Москви. Згрубша, в мріях сусідів щодо великоросійського реваншу ніхто й не сумнівався. А от безхарактерна поведінка української влади мене неприємно здивувала. Начебто й щось роблять, начебто й антитерористичну операцію проводять, ще й гарно її анонсували, але все якось не до ладу. За повідомленням ЗМІ в Краматорськ ввійшла бронетехніка з російськими прапорами. Донецьку міськраду захопили невідомі з автоматами Мер забрався. А ми продовжуємо радитись.

Найобразливіше, що до високих крісел теперішні посадовці потрапили завдяки Майдану. Чи ж за це місяцями мерзли на вулицях Києва, боролися та гинули люди, щоби нашу землю топтав московський чобіт? От і зараз, саме колишня Самооборона, а теперішня Національна Гвардія, виходить, є головною українською військовою потугою в проблемних регіонах. Мій товариш зі Львова, вчора прибув у Слов’янськ. Молодих і ще недосвідчених хлопців відправляють у гарячі точки воювати проти офіцерів ФСБ і ГРУ, наче якусь панацею проти тероризму. Ці хлопці вже ризикували власними життями заради Вітчизни, а тепер готові зробити це знову. Але чи в їхній компетенції цим займатись. Де українські спецслужби безпеки? Де орли Наливайченка і Авакова?

Але такий крок влади є ніщо інше як бутафорія. Створити ілюзію роботи, це звичайно вийшло, але не більше. Така піар-акція може обернутись не лише провалом, але й трагічним закінченням. Для того, щоб боротися з терористами, повторюсь, є відповідні підрозділи, а не натхненні герої Майдану. Я думаю, що не лише у мене виникає питання чому зробили саме так як зробили і відправили в такі небезпечні точки молодих хлопців, які не проходили відповідної підготовки до даної ситуації, а їхній основний вишкіл був на Майдані. Вони мали менше двох місяців навчань. Якщо владі потрібне гарматне м’ясо, то це є злочином проти українців.

А що в цей час роблять силовики у Слов’янську і в інших містах на Донеччині? Якщо перейшов керівник міського управління внутрішніх справ Донецька на бік терористів і салютує їм, то хто за це нестиме відповідальність? Це ж вже наші керівники, які були призначені вже новим урядом.

На сьогодні це все виглядає так, що через політичні амбіції однієї людини, ми можемо втратити територіальну цілісність нашої країни, а що найгірше життя молодих людей. Де-факто у нашій державі керує Юля Тимошенко. Міністр внутрішніх справ - це її людина, в.о Президента теж. Ю. В. Т. робить все, аби залишитись при владі. За всіма соціологічними опитуваннями вона програє вибори. І вона всіма своїми й не своїми силами, робить так, аби ці вибори в травні не відбулись. Бездіяльність влади частково лягає на руку саме Тимошенко, тому тягнуть час, ведуть переговори з терористами.

Наступне, на що можна списати саме таку поведінку влади, це звичайна непрофесійність. Одна помилка вже була виявлена стосовно Тенюха. Наступна - Міністр внутрішніх справ. Керувати силовими структурами без єдиного дня досвіду - неможливо. На цій посаді потрібна людина, яка має адекватно реагувати на ті виклики, які сьогодні кидають перед нашою державою.

Зібрати максимально фахові кадри, розробити чіткий план протистояння державному тероризму, замаскованому під сепаратизм - це кроки, що мають дати позитивний результат. Я щиро вболіваю і вірю, що розпочата АТО відбудеться успішно і без жертв. Всі громадяни, які при здоровому глузді, розуміють, що перевертнів, сепаратистів, зелених чи колорадських чоловічків треба придушувати в зародку, як тих же, вибачте за тавтологію, колорадських жуків. Адже вони несуть реальну загрозу державі і громадянам країни. Якщо цього ще не зрозуміли міністри, в.о і депутати, то в них є всі шанси про це довідатись. Знесли одну владу, не полінуємось повстати й проти іншої. 

Новий Погляд 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...