App Store Google Play

Наскільки сильно можна любити владу? До зради і крові!

16.04.2014 12:28
Наскільки сильно можна любити владу? До зради і крові!

Наскільки сильно можна любити владу? Так, щоби закрити себе за високими парканами, оточити сотнями охоронців, аби лише ніхто й ніколи не зумів відібрати в тебе золоті унітаз і батони… Це ми вже бачили. А чи можна так сильно прагнути влади, щоби задля неї, дарувати іншій країні землі - десятки тисяч квадратних кілометрів із мільйонами людей на них? Схоже, що так.

Сьогодні ми маємо неприємну нагоду спостерігати за однією з найганебніших сторінок української історії, коли влада фактично добровільно дарує сусідові спочатку Крим, а тепер щось на кшталт Криму відбувається ще в двох східних областях. Ніхто не сумнівається, що за подіями на Донеччині та Луганщині чітко простежується рука Москви. Згрубша, в мріях сусідів щодо великоросійського реваншу ніхто й не сумнівався. А от безхарактерна поведінка української влади мене неприємно здивувала. Начебто й щось роблять, начебто й антитерористичну операцію проводять, ще й гарно її анонсували, але все якось не до ладу. За повідомленням ЗМІ в Краматорськ ввійшла бронетехніка з російськими прапорами. Донецьку міськраду захопили невідомі з автоматами Мер забрався. А ми продовжуємо радитись.

Найобразливіше, що до високих крісел теперішні посадовці потрапили завдяки Майдану. Чи ж за це місяцями мерзли на вулицях Києва, боролися та гинули люди, щоби нашу землю топтав московський чобіт? От і зараз, саме колишня Самооборона, а теперішня Національна Гвардія, виходить, є головною українською військовою потугою в проблемних регіонах. Мій товариш зі Львова, вчора прибув у Слов’янськ. Молодих і ще недосвідчених хлопців відправляють у гарячі точки воювати проти офіцерів ФСБ і ГРУ, наче якусь панацею проти тероризму. Ці хлопці вже ризикували власними життями заради Вітчизни, а тепер готові зробити це знову. Але чи в їхній компетенції цим займатись. Де українські спецслужби безпеки? Де орли Наливайченка і Авакова?

Але такий крок влади є ніщо інше як бутафорія. Створити ілюзію роботи, це звичайно вийшло, але не більше. Така піар-акція може обернутись не лише провалом, але й трагічним закінченням. Для того, щоб боротися з терористами, повторюсь, є відповідні підрозділи, а не натхненні герої Майдану. Я думаю, що не лише у мене виникає питання чому зробили саме так як зробили і відправили в такі небезпечні точки молодих хлопців, які не проходили відповідної підготовки до даної ситуації, а їхній основний вишкіл був на Майдані. Вони мали менше двох місяців навчань. Якщо владі потрібне гарматне м’ясо, то це є злочином проти українців.

А що в цей час роблять силовики у Слов’янську і в інших містах на Донеччині? Якщо перейшов керівник міського управління внутрішніх справ Донецька на бік терористів і салютує їм, то хто за це нестиме відповідальність? Це ж вже наші керівники, які були призначені вже новим урядом.

На сьогодні це все виглядає так, що через політичні амбіції однієї людини, ми можемо втратити територіальну цілісність нашої країни, а що найгірше життя молодих людей. Де-факто у нашій державі керує Юля Тимошенко. Міністр внутрішніх справ - це її людина, в.о Президента теж. Ю. В. Т. робить все, аби залишитись при владі. За всіма соціологічними опитуваннями вона програє вибори. І вона всіма своїми й не своїми силами, робить так, аби ці вибори в травні не відбулись. Бездіяльність влади частково лягає на руку саме Тимошенко, тому тягнуть час, ведуть переговори з терористами.

Наступне, на що можна списати саме таку поведінку влади, це звичайна непрофесійність. Одна помилка вже була виявлена стосовно Тенюха. Наступна - Міністр внутрішніх справ. Керувати силовими структурами без єдиного дня досвіду - неможливо. На цій посаді потрібна людина, яка має адекватно реагувати на ті виклики, які сьогодні кидають перед нашою державою.

Зібрати максимально фахові кадри, розробити чіткий план протистояння державному тероризму, замаскованому під сепаратизм - це кроки, що мають дати позитивний результат. Я щиро вболіваю і вірю, що розпочата АТО відбудеться успішно і без жертв. Всі громадяни, які при здоровому глузді, розуміють, що перевертнів, сепаратистів, зелених чи колорадських чоловічків треба придушувати в зародку, як тих же, вибачте за тавтологію, колорадських жуків. Адже вони несуть реальну загрозу державі і громадянам країни. Якщо цього ще не зрозуміли міністри, в.о і депутати, то в них є всі шанси про це довідатись. Знесли одну владу, не полінуємось повстати й проти іншої. 

Новий Погляд 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...