App Store Google Play

Банду не геть?

01.04.2014 16:42
Банду не геть?

Банда, яка двадцять років тероризувала Донбас і чотири роки – усю Україну, втекла. За це їх суворо покарали – через місяць за фактом втечі до Росії виключили з їх же Партії регіонів. Ті, хто чотири роки своїм вождям і "смотрящим" дарували золоті батони, крадені картини та ікони, ексклюзивні автомобілі за мільйони доларів, ті, які до їх ніг клали конвертаційні центри, потоки контрафактного спирту, секвестри державного бюджету, транші кредитів, потоки з імпорту й експорту, продажі ліцензій корисних копалин, нелегальні партії газу й нафти, навар з розпродажу землі і озброєнь – покарали своїх вчорашніх начальників символічним виключенням зі своїх же лав.

А в лавах тієї самої партії залишилися ті, хто робив усе те ж саме, але у трошки менших масштабах. Хто купував "хюндаї", які не їздять, клав за мільярди до Євро-2012 дороги "альткомами", по яких вже неможливо проїхати; будував гігантські аеропорти, які стоять пусткою; "кришував" і продовжує це робити з нелегальними вугільними копанками Луганщини; хто розкрадав кошти дотацій в депресивні рідні регіони, мільйони чи мільярди під вічно нездійсненні державні програми "вода Донбасу" та інші такі ж проекти "нові васюки"; купував через бомжів нафтові вишки, удвічі дорожчі (за 800 мільйонів доларів замість 400); хто захоплював земельні ділянки на Закарпатті і нафтові свердловини на Полтавщині – усі ці люди лишилися в Партії.

Вони навіть з-під домашнього арешту висунули свого ксенофоба й хама (який у футболці садистів з "беркута" захоплювався "мужніми" масовими вбивствами беззбройних громадян) у президенти ними ж розграбованої країни.

Вони так нічого і не зрозуміли, так і не спробували покаятися чи хоча б вибачитися за кров і повний розвал економіки держави. Їх чотири роки правління принесли більше розрухи, ніж ординська навала: втрачено Крим і зруйновано життя мільйонів, убито понад сотню і назавжди покалічено понад півтора тисячі громадян, а мільярдні борги покладено на плечі мільйонів молодих і ще ненароджених на багато років наперед.

Це вже кадри нової історичної хроніки: ось ховає під сонячні окуляри свої чесні очі колишній міністр закордонних справ, який однаково словоблудно агітував то за євроінтеграцію, то проти неї, ось цілується-обнімається "міс трамадол" і чомусь ніде не видно її вічного конкурента "мадам вакцину", мовчки червоніє в президії "директор копанки", а журналістам направо-наліво роздає коментарі "мадам совість і мораль партії" - сама "Ганна як Африка". Кудись по-партизанськи сховався "рукоблуд і головешка", незмінний диригент цього партзбіговиська.

Без відповіді лишилося питання депутатства тих регіоналів-мажоритарників від Криму – вони тепер чиї делегати до парламенту? Навпаки, демонстративно російського мільярдера-депутата від Севастополя Новінського, якому український паспорт подарував Янукович, прийняли до "покращеної" партії.

Коли снайпери цілилися в серце чи між брів молодим хлопцям, які зі зброї мали фанерні щити. Стріляли так, щоб не лишити ні найменшого шансу на життя, у ці криваві дні Олена Бондаренко в інтерв'ю Der Spiegel казала під постріли: "дії правоохоронних органів ще не достатньо жорсткі". Ці слова мали стати девізом, банером на сцені партз'їзду, а висунення Добкіна мало би супроводжуватися скандуванням не "добкін-добкін!", а "беркут-беркут!".

Після "Гітлер-капут" його партія НСДАП була заборонена, а всі партійні прихвосні пішли під суд і трибунал. Так було в Німеччині у 1945-му. В українському 2014-му Партія Регіонів не лише не саморозпустилася, а навіть не спробувала відмежуватися від убивств і катувань. Їх надія не лише на контрольованих у своїх партійних вотчинах "сепаратистів", на саботаж і дестабілізацію, як засіб від відповідальності. Вони реально вірять у сценарій "Ющенко-2.0", коли через короткий проміжок часу їм запропонують круглий стіл, меморандум "порозуміння", універсал єдності і врешті "широку" парламентську коаліцію. Не так контрреволюція, як вічна "реставрація".

А от людям тепер доведеться жити з пам'яттю про криваву м'ясорубку на двох вулицях столиці – Грушевського та Інститутській. Під пронизливими поглядами невинно убієнних українці хочуть мінімуму – справедливого покарання. І перший крок – це виконання закону "Про політичні партії в Україні".

Глянемо хоча б на статтю 5-у: "утворення і діяльність політичних партій забороняється, якщо їх програмні цілі або дії спрямовані на: 1) ліквідацію незалежності України та 3) порушення суверенітету і територіальної цілісності. А те, що усі депутати від партії Регіонів у кримському парламенті проголосували за підтримку незаконного референдуму та анексію Росією українського півострова – це хіба не саме це?!

Далі – пункт 2) зміна конституційного ладу насильницьким шляхом. Може пригадаємо державний переворот у 2010-му, коли підконтрольний Януковичу-Портнову Конституційний суд змінив державний устрій?! Якщо це не були достатньо "насильницькі дії" над суддями, то пункт 5) незаконне захоплення державної влади, точно вже факт історії. Адже двічі судимий лідер Партії Регіонів отримав незаконно абсолютні владні повноваження і вся партія, ось усі з суботнього з'їзду, це радо вітали.

Наступний пункт 4) підрив безпеки держави. Призабулося, як колишній директор АТЗТ "Русское топливо" у 90-их (місто Москва), а потім депутат-регіонал Дмітрій Саламатін розвалив роботу "Укроборонпрому" (2010–2012) і зривав міжнародні збройні контракти України з Іраком на користь РФ? Як міністр Лебедєв (депутат-регіонал від Севастополя) продовжив курс свого попередника Саламатіна на обеззброєння та скорочення армії України? А знищення СБУ підпадає під "підрив безпеки держави"? То може регіонали пояснили би, як на посаді голови СБУ з доступом до всіх державних таємниць опинився нинішній москвич, а в минулому з 1991–1998 офіцер в частинах ВПС ЧФ Росії Якименко? Може б "оновлена" Партія регіонів краще би вимагала слідства щодо його ролі у розстрілах, викраденнях, катуваннях та інших "антитерористичних операціях", які ще 40 днів тому проводив цей "генерал-патріот"?!

Адже дії міністра МВС - регіонала Захарченка з його "беркутами" та іншими найманими вбивцями, як і "подвиги" москвича Якименка підпадають під пункт 8) посягання на здоров'я населення (з того самого закону про партії). Хоча дії регіоналки - "мадам вакцина", екс-міністра Богатирьової і її синочка були зовсім не меншим "посяганням на здоров'я населення".

Дворічна партійна "антифашистська істерія" з привозом бюджетників на мітинги-марші може підпадати під пункт 6) пропаганда війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової чи релігійної ворожнечі? Де партійна дискусія про це на з'їзді ПР? А нинішні мітинги триколорних сепаратистів і захопленнями держустанов і нападами на мешканців Донецька з ножами й бітами та дивна участь у них місцевих регіоналів?

Ну і ще один момент із закону, який тягне за собою заборону і ліквідацію будь-якої партії - пункт 7) посягання на права і свободи людини. Чи не усі делегати-депутати цього з'їзду "реформованої" Партії Регіонів голосували "диктаторські закони" від 16 січня 2013 року регіоналів Колесніченка – Олійника?! Тепер один з них розігнав севастопольських регіоналів і очолив "Російський Севастополь", а інший "в бігах". Це саме ці "блакитні демократи" ввели диктаторські закони сфальшованим "ручним" голосуванням, що вже саме по собі було злочином. Саме ці регіонали, ще два місяці тому були готові кидати до тюрми людей за мітинги, за "наклеп", за футбольний фанатський рух, узаконили безкарність своїх ручних суддів і водночас запровадили "заочне" засудження неугодних. Саме ті, хто красувався перед телекамерами й мікрофонами на ХІV з'їзді ПР, вводили цензуру і забороняли громадські об'єднання, переводячи їх в розряд ворогів народу - "іноземних агентів". Ці, хто висунули в президенти "Мішу-нємножкоподєбільному-Беркута", своїм законом виправдали "беркутівців" і звільнили їх від будь-якої відповідальності за побиття студентів та журналістів, за тортури і каліцтва сотень – тисяч співвітчизників. І для приколу на додачу до всіх "диктаторських законів" ввели контроль навіть за картками мобільних телефонів. То хто ж посягнув разом з комуністами "на права і свободи людини"?!

Отже, з восьми пунктів закону про політичні партії і злочини, через які вона мала би бути заборонена, Партія Регіонів вже отримала "бінго!". Але здається комусь так хочеться провести "косметичну перестройку" і знову сісти за круглий стіл. Виміняти "банду геть" на новий "ющенківський універсал". Напевно непоганий ґешефт в умовах колапсу?!

ТСН 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...