App Store Google Play

Дніпряни вшанували Небесну сотню й голосували за кандидата в президенти

31.03.2014 10:06
Дніпряни вшанували Небесну сотню й голосували за кандидата в президенти
У Дніпропетровську, на площі Героїв Майдану, прихильники євроінтеграції на традиційному народному вічі в неділю вшановували пам’ять Небесної сотні, а також визначалися з підтримкою кандидатів на посаду президента України, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.
 
За загиблими під час протистоянь у Києві в 40-й день їхньої смерті відслужили молебень. Пам’ять Героїв Майдану вшанували хвилиною мовчання. До імпровізованого монументу Небесній сотні, який у Дніпропетровську створили на місці знесеного пам’ятника Леніну, люди клали квіти та ставили запалені лампадки. У руках учасники заходу тримали плакати з написами «Герої не вмирають, убивць не вибачають».
 
Говорили на вічі й про те, кого євромайданці мають підтримати на наступних президентських виборах. За словами учасників, дніпропетровський Євромайдан однозначно не підтримає висуванців від Партії регіонів та Компартії. Зокрема, вигуками «Ганьба!» люди зустріли в переліку кандидатів прізвище земляка, регіонала Сергія Тігіпка.
 
«Ми для себе визначили, що це має бути український президент, це має бути патріот. Ми будемо збиратись ще декілька разів, щоб обговорювати кандидатів. Ми будемо дивитись. Але найголовніше – ми будемо контролювати вибори президента України, спостерігати, аби не повторилось те, що відбувалось на минулих виборах», – сказав у коментарі Радіо Свобода координатор дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко.
 
Зі сцени Євромайдану також прозвучали слова вдячності російським діячам культури, які підтримують цілісність і незалежність України.
 
Тим часом біля Оперного театру під прапорами Росії та Радянського Союзу мітингували проросійськи налаштовані громадяни, які досі вважають Віктора Януковича «легітимним президентом України». Вони вимагали проведення референдумів щодо визначення статусу кожного з регіонів України, а також збирали гроші на підтримку проросійських сил.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...