App Store Google Play

Депутатові Царьову «світить» п’ять років тюрми за підбурювання до війни

29.03.2014 15:17
Депутатові Царьову «світить» п’ять років тюрми за підбурювання до війни

Лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош направив до Генпрокуратури України заяву, в якій повідомив про скоєння злочину народним депутатом Олегом Царьовим, повідомляє юридичний підрозділ «Правого сектора».

 

У заяві йдеться, що громадянин Царьов 18 березня 2014 року був гостем телепрограми «Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым. Специальный выпуск», яка вийшла в ефірі загальноросійського державного телеканалу «Росія-1». Виступаючи в ефірі російського телебачення, нардеп Царьов зробив кілька публічних заяв.

 

«Вы представляете, до какого состояния надо было довести народ, для того, чтобы из страны начали убегать фактически целыми регионами. Ведь примеру Крыма готовы последовать и другие города, регионы и целые области. Потому что государство, это не концлагерь. Нельзя государство оградить колючей проволокой. Люди выбирают, где им лучше…», – сказав народний депутат. «Я хочу сказать, чтобы у всех было понимание. Сегодня за свободный выбор Крыма, отдали свои жизни, и свою кровь, и пострадали, и сейчас есть задержанные и избитые, и будут страдать дальше многие, которые подымались на митинги, вставали в полный рост, говорили свое мнение на юго-востоке Украины. И очень важно, чтобы не получилось так, что,- Крым получит Россия, а нацисты получат Украину. Из сорока шести миллионов населения два миллиона в Крыму. Это что, равноценный обмен? Я уверен, что нацисты в Украине будут мстить юго-востоку. И уже сейчас, то, что мы видим,- это происходит. Происходит в Днепропетровске, в Донецке, в Луганске, в Харькове. Под тремя городами стоят танки. Воинские части находятся не на своих территориях, военные находятся не на территориях воинских частей. В воскресенье в Днепропетровске, – это уже фактически центр Украины, – был митинг. Собрались и пожилые люди, и ветераны и пенсионеры. От четырех до шести тысяч человек. И нацисты побоялись разгонять такой большой митинг. А когда люди расходились, на них нападали. Причем сформировали бригады, одели их, форма новая, новые машины, оружие, и, нападали по пять, по шесть человек, когда видели, как кто-то заходил во двор. И били, измывались и потом сдавали в милицию. И милиция их задерживала. Их отвезли в другой город, потому что побоялись судить. И это будет дальше. И дальше будут зачищать юго-восток. И будут мстить юго-востоку за Крым. Но русские, украинцы и все остальные на юго-востоке Украины и во Львове, и в Хмельницком, и в Киеве сегодня смотрят на Россию и ждут, – что это будет: бросят Украину, оставят ее с нацистами один на один?», – заявив Олег Царьов.

 

Дмитро Ярош небезпідставно вважає, що подібні висловлювання треба розцінювати як підбурювання до війни – в контексті ескалації міждержавного конфлікту між Україною та Російською Федерацією їх можна вважати такими, що фактично підтримують дії іноземної держави, створюють підґрунтя для ескалації громадянського конфлікту, поширення сепаратистських настроїв, що може безпосередньо призвести до виникнення загроз територіальній цілісності та недоторканності України.

 

Дмитро Ярош у своїй заяві до Генпрокуратури підкреслює, що Олег Царьов є народним депутатом України. А закон України «Про статус народного депутата України» прямо говорить про те, що народний депутат повинен утримуватися від дій, заяв та вчинків, що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду України та державу.

 

Крім того, 20 березня 2014 року Верховна Рада України прийняла Декларацію про боротьбу за звільнення України, в якій держава Україна рішуче засуджує дії Російської Федерації щодо незаконного рішення про приєднання до складу РФ Автономної республіки Крим. У світлі цієї Декларації дії Олега Царьова, як представника влади України, мають ознаки сепаратистських закликів та всі ознаки злочину, передбаченого частиною 3 статті 109 Кримінального кодексу України та частиною 2 статті 110 цього кодексу.

 

Дмитро Ярош вимагає притягнути Олега Царьова до кримінальної відповідальності за цими статтями КПК та позбавити його статусу народного депутата України.

 

Згадані статті КПК встановлюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки України. За ними Олегу Царьову «світить» до п’яти років позбавлення волі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...