App Store Google Play

Голосування в ООН показало справжнє обличчя «руського міра»

28.03.2014 10:00
Голосування в ООН показало справжнє обличчя «руського міра»

Генасамблея ООН підтримала резолюцію, у тексті якої визнається непорушність територіальної цілісності України. За відповідну резолюцію проголосували 100 країн-членів ООН.

Проти проголосували 11 країн: разом з Росією проголосували лише Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Судан, Сирія, Зімбабве, Венесуела. 

Велика частина країн утримались під час голосування - це 58 країн на чолі з Китаєм та Індією.

 

Авторами цієї постанови виступили Німеччина, Канада, Коста-Ріка, Литва, Польща та Україна. Згодом співавторства попросили ще велика кількість країн, серед яких Австралія, Австрія, Бельгія, Хорватія, Чехія, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Швеція, Туреччина, Великобританія, США, Ісландія, Італія, Японія, Норвегія тощо.

Український глава МЗС Андрій Дещиця заявив на засіданні, що ця резолюція ставить питання про саму потребу існування ООН.

"Якщо ви голосуєте за цю резолюцію, то ви підтримуєте Хартію про створення ООН, якщо ви голосуєте проти – то це нічого хорошо не принесе", - заявив Дещиця.

Таким чином стає зрозуміло, до якого "руського міру" тягне нас Російська Федерація. Крім ресурсно та військово залежної від Росії Білорусі резолюцію по Україні підтримали всі слов'янські та православні країни: Болгарія, Хорватія, Чехія, Польща, Молдова, Румунія, Грузія, Словакія, Словенія Греція та Македонія. Натомість пітримали анексію України такі "вільні" представники світової спільноти, як Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Судан, Сирія, Зімбабве та Венесуела. Ще більше роздумів викликає позиція Казахстану, який попри участь у Митному союзі утримався від підтримки позицій Росії.

Слід сильно замислитись - з ким же дійсно у нас спільні історичні й культурні цінності: з православними і слов'янськими країнгами Європи чи ж з Зімбабве, КНДР і рештою Нікарагуа? 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...