App Store Google Play

Голосування в ООН показало справжнє обличчя «руського міра»

28.03.2014 10:00
Голосування в ООН показало справжнє обличчя «руського міра»

Генасамблея ООН підтримала резолюцію, у тексті якої визнається непорушність територіальної цілісності України. За відповідну резолюцію проголосували 100 країн-членів ООН.

Проти проголосували 11 країн: разом з Росією проголосували лише Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Судан, Сирія, Зімбабве, Венесуела. 

Велика частина країн утримались під час голосування - це 58 країн на чолі з Китаєм та Індією.

 

Авторами цієї постанови виступили Німеччина, Канада, Коста-Ріка, Литва, Польща та Україна. Згодом співавторства попросили ще велика кількість країн, серед яких Австралія, Австрія, Бельгія, Хорватія, Чехія, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Швеція, Туреччина, Великобританія, США, Ісландія, Італія, Японія, Норвегія тощо.

Український глава МЗС Андрій Дещиця заявив на засіданні, що ця резолюція ставить питання про саму потребу існування ООН.

"Якщо ви голосуєте за цю резолюцію, то ви підтримуєте Хартію про створення ООН, якщо ви голосуєте проти – то це нічого хорошо не принесе", - заявив Дещиця.

Таким чином стає зрозуміло, до якого "руського міру" тягне нас Російська Федерація. Крім ресурсно та військово залежної від Росії Білорусі резолюцію по Україні підтримали всі слов'янські та православні країни: Болгарія, Хорватія, Чехія, Польща, Молдова, Румунія, Грузія, Словакія, Словенія Греція та Македонія. Натомість пітримали анексію України такі "вільні" представники світової спільноти, як Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Судан, Сирія, Зімбабве та Венесуела. Ще більше роздумів викликає позиція Казахстану, який попри участь у Митному союзі утримався від підтримки позицій Росії.

Слід сильно замислитись - з ким же дійсно у нас спільні історичні й культурні цінності: з православними і слов'янськими країнгами Європи чи ж з Зімбабве, КНДР і рештою Нікарагуа? 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...