App Store Google Play

Збитковість не заважає комунальникам смітити грішми

27.03.2014 17:54
Збитковість не заважає комунальникам смітити грішми

За 4 роки збиткове комунальне підприємство «Теплоенерго» заплатило понад 1,3 млн грн за авторське право на програмне забезпечення, а комунальне підприємство «Дніпропетровські міські теплові мережі» на сьогоднішній день не має можливості погашати борг по кредиту, узятому в 2010-2011 роках для оплати природного газу. Як забезпечення по кредиту взята нерухомість міста.

 

Про ці та інші факти з життя комунальників Дніпропетровська на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив депутат міської ради від ВО «Демократи » Сергій Жуков, присутній на слуханнях щодо діяльності деяких комунальних підприємств міста.

 

Останні, за твердженням депутата, взагалі не анонсувалися, через що в залі майже відсутні як депутати, так і журналісти.

 

Сергій Жуков повідомив, що КП « Теплоенерго », будучи збитковим, протягом 4 років здійснювало виплати за авторське право на програмне забезпечення. За 4 роки сума виплат перевищила 1,3 млн грн.

 

«Виявилося, що КП «Теплоенерго», будучи збитковим і живучи за кредитні гроші, оплачує іншому КП «Комунальні платежі» винагороду за авторське право на програмне забезпечення: в 2010 році 730,5 тис грн., у 2011 році - 202,2 тис грн., у 2012 році - 230,4 тис грн., у 2013 році 230,2 тис грн. Непогана така оптимізація грошових коштів», - йдеться в повідомленні депутата.

 

Також представник «Демократів» зауважує, що Дніпропетровськ може втратити нерухомість в рахунок погашення кредитного боргу міських тепломереж, адже кредитним комітетом банку не було прийнято рішення про продовження терміну кредиту. На сьогоднішній день сума боргу підприємства становить 36,9 млн грн.

 

«Дивовижна фінансово-господарська діяльність відбувається в міському КП «Дніпропетровські міські теплові мережі». У 2010-2011 роках взято кредит для оплати за природний газ в сумі 78,2 млн. грн. на 5 років, тобто до 2015 року. На 01.01.2014 оплачено відсотків на суму 34,66 млн. грн., погашено тіло - 41,3 млн. грн., залишок боргу -36,9 млн. грн. Тобто сума відсотків порівнянна з сумою залишку боргу і пройшло всього 3 роки. Починаючи з 2014 року тіло кредиту має гаситися по 4,6 млн. грн. щомісяця. Таких грошей у підприємства немає, буде борг. У забезпечення передана дуже хороша нерухомість. Рішення кредитного комітету банку про продовження терміну кредиту немає. Ось таке опалення у нас в Дніпрі», – констатує Сергій Жуков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...