App Store Google Play

Збитковість не заважає комунальникам смітити грішми

27.03.2014 17:54
Збитковість не заважає комунальникам смітити грішми

За 4 роки збиткове комунальне підприємство «Теплоенерго» заплатило понад 1,3 млн грн за авторське право на програмне забезпечення, а комунальне підприємство «Дніпропетровські міські теплові мережі» на сьогоднішній день не має можливості погашати борг по кредиту, узятому в 2010-2011 роках для оплати природного газу. Як забезпечення по кредиту взята нерухомість міста.

 

Про ці та інші факти з життя комунальників Дніпропетровська на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив депутат міської ради від ВО «Демократи » Сергій Жуков, присутній на слуханнях щодо діяльності деяких комунальних підприємств міста.

 

Останні, за твердженням депутата, взагалі не анонсувалися, через що в залі майже відсутні як депутати, так і журналісти.

 

Сергій Жуков повідомив, що КП « Теплоенерго », будучи збитковим, протягом 4 років здійснювало виплати за авторське право на програмне забезпечення. За 4 роки сума виплат перевищила 1,3 млн грн.

 

«Виявилося, що КП «Теплоенерго», будучи збитковим і живучи за кредитні гроші, оплачує іншому КП «Комунальні платежі» винагороду за авторське право на програмне забезпечення: в 2010 році 730,5 тис грн., у 2011 році - 202,2 тис грн., у 2012 році - 230,4 тис грн., у 2013 році 230,2 тис грн. Непогана така оптимізація грошових коштів», - йдеться в повідомленні депутата.

 

Також представник «Демократів» зауважує, що Дніпропетровськ може втратити нерухомість в рахунок погашення кредитного боргу міських тепломереж, адже кредитним комітетом банку не було прийнято рішення про продовження терміну кредиту. На сьогоднішній день сума боргу підприємства становить 36,9 млн грн.

 

«Дивовижна фінансово-господарська діяльність відбувається в міському КП «Дніпропетровські міські теплові мережі». У 2010-2011 роках взято кредит для оплати за природний газ в сумі 78,2 млн. грн. на 5 років, тобто до 2015 року. На 01.01.2014 оплачено відсотків на суму 34,66 млн. грн., погашено тіло - 41,3 млн. грн., залишок боргу -36,9 млн. грн. Тобто сума відсотків порівнянна з сумою залишку боргу і пройшло всього 3 роки. Починаючи з 2014 року тіло кредиту має гаситися по 4,6 млн. грн. щомісяця. Таких грошей у підприємства немає, буде борг. У забезпечення передана дуже хороша нерухомість. Рішення кредитного комітету банку про продовження терміну кредиту немає. Ось таке опалення у нас в Дніпрі», – констатує Сергій Жуков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...