App Store Google Play

Від Кобзона вимагають офіційних пояснень щодо його висловів

26.03.2014 16:31
Від Кобзона вимагають офіційних пояснень щодо його висловів

Голова постійної депутатської комісії Дніпропетровської міськради з питань культури освіти, молоді та спорту, голова фракції ВО «Демократи» Каміль Примаков на прес-конференції повідомив, що депутати міськради готують звернення до Йосипа Кобзона з проханням підтвердити або спростувати заяви про гімн України та її територіальну цілісність.

За словами депутата, приймати рішення по Йосипу Кобзону влада будуть разом з громадськістю і лише після його офіційної відповіді.

«До комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту за останні два тижні надійшло близько 3 тис. підписів від жителів нашого міста, представників громадських організацій. Вони стурбовані ситуацією навколо заяв Йосипа Кобзона. Я, як голова комісії, провів позачергове засідання, на якому було вирішено офіційно звернутися до Йосипа Кобзона з проханням спростувати, або підтвердити його заяву, яка стосується національного гімну України та цілісності нашої держави.
Також було вирішено звернутися до Міністерства закордонних справ України і попросити їх дати оцінку заявам Кобзона», - сказав він.

До прийняття конкретного рішення, за словами Каміля Примакова, сесії Дніпропетровської міської ради будуть відкриватися виконанням гімну України.

«Ми підняли рішення сесії міськради 1999 року по присвоєнню Йосипу Давидовичу звання «Почесний громадянин Дніпропетровська», в якому сказано, що відкликати звання ми можемо тільки в разі, якщо почесний громадянин перебуває в місцях позбавлення волі, або ж якщо він самостійно написав заяву з проханням позбавити його звання. Тому  на сьогоднішній день повноважень відкликати присвоєння звання у депутатів міської ради немає. Поки, щоб не загострювати ситуацію в регіоні, наступна сесія відкриватиметься гімном України.
Приймати рішення по Йосипу Кобзону ми будемо разом з громадськістю і лише після його офіційної відповіді», - сказав Каміль Примаков.

Нагадаємо , що раніше голова постійної депутатської комісії Дніпропетровської міськради з питань культури освіти, молоді та спорту Каміль Примаков подав лист на ім'я секретаря міськради з вимогою позбавити Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Дніпропетровська.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...