App Store Google Play

Від Кобзона вимагають офіційних пояснень щодо його висловів

26.03.2014 16:31
Від Кобзона вимагають офіційних пояснень щодо його висловів

Голова постійної депутатської комісії Дніпропетровської міськради з питань культури освіти, молоді та спорту, голова фракції ВО «Демократи» Каміль Примаков на прес-конференції повідомив, що депутати міськради готують звернення до Йосипа Кобзона з проханням підтвердити або спростувати заяви про гімн України та її територіальну цілісність.

За словами депутата, приймати рішення по Йосипу Кобзону влада будуть разом з громадськістю і лише після його офіційної відповіді.

«До комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту за останні два тижні надійшло близько 3 тис. підписів від жителів нашого міста, представників громадських організацій. Вони стурбовані ситуацією навколо заяв Йосипа Кобзона. Я, як голова комісії, провів позачергове засідання, на якому було вирішено офіційно звернутися до Йосипа Кобзона з проханням спростувати, або підтвердити його заяву, яка стосується національного гімну України та цілісності нашої держави.
Також було вирішено звернутися до Міністерства закордонних справ України і попросити їх дати оцінку заявам Кобзона», - сказав він.

До прийняття конкретного рішення, за словами Каміля Примакова, сесії Дніпропетровської міської ради будуть відкриватися виконанням гімну України.

«Ми підняли рішення сесії міськради 1999 року по присвоєнню Йосипу Давидовичу звання «Почесний громадянин Дніпропетровська», в якому сказано, що відкликати звання ми можемо тільки в разі, якщо почесний громадянин перебуває в місцях позбавлення волі, або ж якщо він самостійно написав заяву з проханням позбавити його звання. Тому  на сьогоднішній день повноважень відкликати присвоєння звання у депутатів міської ради немає. Поки, щоб не загострювати ситуацію в регіоні, наступна сесія відкриватиметься гімном України.
Приймати рішення по Йосипу Кобзону ми будемо разом з громадськістю і лише після його офіційної відповіді», - сказав Каміль Примаков.

Нагадаємо , що раніше голова постійної депутатської комісії Дніпропетровської міськради з питань культури освіти, молоді та спорту Каміль Примаков подав лист на ім'я секретаря міськради з вимогою позбавити Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Дніпропетровська.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...