App Store Google Play

У Дніпрі шахраї добровільно повернуть місту захоплене держмайно

25.03.2014 10:30
У Дніпрі шахраї добровільно повернуть місту захоплене держмайно

Справа про 96 об'єктів комунальної власності Дніпропетровської громади, які було привласнено незаконним способом, зрушила з мертвої точки. Заступник губернатора Борис Філатов під час прес-конференції запевнив, що через тиждень, максимум два, всі ці об'єкти за згодою сторін будуть повернуті до комунальної власності громади.

Борис Філатов з етичних переконань не назвав прізвища тих, хто стояв за сумнівною схемою, проте зазначив, що в результаті численних перепродажів 96 об'єктів комунальної власності міста пішло на сумлінних покупців.

«Як люди, маючі юридичну освіту та певний досвід, ми розуміємо: судитися - це довго і малоефективно. На даний момент ми провели досить доброзичливі переговори з людьми, які причетні до відчуження цієї власності. Ці люди дали всі гарантії, що цього тижня вони добровільно повернуть цю власність назад в комунальне господарство», - сказав Борис Філатов.

На даний момент знімаються арешти на цю власність, ведуться плідні переговори. Як зазначає заступник губернатора, цей процес буде завершено через тиждень, максимум два.

«Люди помилилися, їм вказали на помилки, і вони пішли на діалог», - наголосив Борис Філатов.

Нагадаємо, що у вересні 2013 року була оприлюднена інформація щодо несанкціонованої реалізації 96 об'єктів нерухомого майна, що відноситься до комунальної власності міста Дніпропетровська та знаходиться на балансі Комунального підприємства «Спеціалізована ремонтно-будівельна дільниця». Серед усього переліку були об'єкти соціально-культурного призначення та об'єкти, що відносяться до системи охорони здоров'я та освіти.

19 вересня 2013 року відбулося засідання Господарського суду Дніпропетровської області у справі № 38/5005/11447/2012 за участю Комунального підприємства «Спеціалізована ремонтно-будівельна дільниця», майно якого було раніше передано приватним особам за угодою в рамках процедури банкрутства.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...