App Store Google Play

Дніпропетровські журналісти пікетували обласну "Батьківщину"

24.03.2014 16:02
Дніпропетровські журналісти пікетували обласну "Батьківщину"

Сьогодні до офісу дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» завітали декілька десятків журналістів. В руках журналісти тримали плакати за написами «Превентивні заходи - мрія диктатури», «Народні депутати, будьте послідовними. Превентивний розстріл - кращий за превентивний арешт» та «Не треба затикати пота журналістам розстрілами та арештами».

Таким чином вони вирішили висловити свій протест проти зареєстрованого у Верховній Раді України народними депутатами з фракції «Батьківщина» О. Медуницею та І. Стойком законопроекту № 4471 «Про превентивне затримання особи (осіб)», який оперативно передано на розгляд до профільних комітетів.

Даним законом пропонується затримувати людину на термін до 30 діб за нездійснені злочини проти основ національної безпеки України, громадської безпеки і громадського порядку, авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об'єднань громадян та інших злочинів, які підривають цілісність і суверенітет держави.

Журналісти підписалися під вимогою до фракції «Батьківщина» засудити законопроект № 4471 як антидемократичний та звернутися до депутатів - з вимогою його відкликати.

До протестувальників вийшла голова обласної парторганізації Антоніна Ульяхіна. Вона заявила, що підтримує журналістів і також засуджує дії однопартійця.

- По - перше, цей законопроект зареєстрували депутати -мажоритарники, які у фракції «Батьківщина» представляють іншу партію, - зазначила Антоніна Ульяхіна. - По - друге, наша політична сила завжди послідовно боролася за зміцнення демократії в Україні і ми категорично проти будь-яких антидемократичних законопроектів, від кого б вони не надходили. Тому ми звернемося до наших народних обранців з тим, щоб вони цей законопроект відкликали.

На підтвердження своєї позиції Антоніна Ульяхіна поставила і свій підпис під зверненням журналістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...