App Store Google Play

Дніпропетровські журналісти пікетували обласну "Батьківщину"

24.03.2014 16:02
Дніпропетровські журналісти пікетували обласну "Батьківщину"

Сьогодні до офісу дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» завітали декілька десятків журналістів. В руках журналісти тримали плакати за написами «Превентивні заходи - мрія диктатури», «Народні депутати, будьте послідовними. Превентивний розстріл - кращий за превентивний арешт» та «Не треба затикати пота журналістам розстрілами та арештами».

Таким чином вони вирішили висловити свій протест проти зареєстрованого у Верховній Раді України народними депутатами з фракції «Батьківщина» О. Медуницею та І. Стойком законопроекту № 4471 «Про превентивне затримання особи (осіб)», який оперативно передано на розгляд до профільних комітетів.

Даним законом пропонується затримувати людину на термін до 30 діб за нездійснені злочини проти основ національної безпеки України, громадської безпеки і громадського порядку, авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об'єднань громадян та інших злочинів, які підривають цілісність і суверенітет держави.

Журналісти підписалися під вимогою до фракції «Батьківщина» засудити законопроект № 4471 як антидемократичний та звернутися до депутатів - з вимогою його відкликати.

До протестувальників вийшла голова обласної парторганізації Антоніна Ульяхіна. Вона заявила, що підтримує журналістів і також засуджує дії однопартійця.

- По - перше, цей законопроект зареєстрували депутати -мажоритарники, які у фракції «Батьківщина» представляють іншу партію, - зазначила Антоніна Ульяхіна. - По - друге, наша політична сила завжди послідовно боролася за зміцнення демократії в Україні і ми категорично проти будь-яких антидемократичних законопроектів, від кого б вони не надходили. Тому ми звернемося до наших народних обранців з тим, щоб вони цей законопроект відкликали.

На підтвердження своєї позиції Антоніна Ульяхіна поставила і свій підпис під зверненням журналістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...