App Store Google Play

Дніпропетровська бібліотека стає все більш інтерактивною

24.03.2014 17:27
Дніпропетровська бібліотека стає все більш інтерактивною

Дніпропетровська міська бібліотека створила спеціальний електронний додаток «DneprLibrary», завдяки йому власники смартфонів та планшетів можуть читати електронні книжки, дізнаватися про цікаві заходи у міських закладах культури та ставити он-лайн запитання бібліотекарям.

 

Спеціальний додаток «DneprLibrary» завантажується абсолютно безкоштовно. Центральна міська бібліотека також має власний сайт, де містяться електронний он-лайн каталог бібліотечних фондів, рейтинги найцікавіших книг та віртуальна довідка.

 

У Центральної міської бібліотеки є й власні сторінки в усіх соціальних мережах, зазначають в управлінні культури та мистецтва дніпропетровської міської ради.

 

В управлінні наголошують, що міська центральна бібліотека не тільки організовує дозвілля своїх відвідувачів, і й допомагає у складних ситуаціях. Зокрема, у бібліотеці можна безкоштовно отримати юридичну консультацію фахівців управління юстиції та пройти курси з англійської мови  і отримати сертифікат за програмою «Англійська 123». Для тих, хто вільно спілкується англійською, тут працює клуб розмовної англійської мови.

 

У закладі також навчають комп'ютерній грамоті, проводять літературно-мистецькі заходи, уроки краси, різноманітні майстер-класи. В бібліотеці постійно проводять лекції про історію рідного краю, які читає відомий дніпропетровський краєзнавець Максим  Кавун. Для любителів культури та кіно у закладі працюють польські та слов'янські кіноклуби.

 

Бібліотека також має ігрову консоль, за допомогою якої дорослі та діти можуть розважатись на танцювальному стимуляторі, грати в боулінг, бокс, пляжний футбол та ін. Для дітей у бібліотеці працює шаховий клуб та школа благородних манер, повідомляють в управлінні.

 

Дніпропетровська міська бібліотека працює за адресою вул. Леніна, 23, тел. 745-05-57 або 740-37-11.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...