App Store Google Play

Дніпропетровськ відмовиться від виконання гімна міста Кобзоном

22.03.2014 12:51
Дніпропетровськ відмовиться від виконання гімна міста Кобзоном

Засідання сесії міськради буде відкриватися державним гімном України, а не гімном Дніпропетровська у виконанні Йосипа Кобзона. Про це повідомив голова постійної комісії Дніпропетровської міської ради з освіти, культури, молоді та спорту Каміль Примаков. Рішення було прийняте на засіданні постійної комісії Дніпропетровської міськради.

Депутат повідомив, що зібрано вже більше тисячі підписів дніпропетровців, щоб позбавити народного артиста України та СРСР, депутата Державної думи РФ Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Дніпропетровська.

«До комісії звернулися мешканці міста, представники ЗМІ. На сьогоднішній день вже зібрано більше 1000 підписів на підтримку рішення про позбавлення Йосипа Кобзона звання почесного громадянина міста», - сказав Каміль Примаков.

Крім того, на черговій сесії міськради пропонується внести зміни до рішення про сам порядок надання звання почесний громадянин міста.

Також голова комісії повідомив, що на наступній сесії міськради депутатам буде запропоновано прийняти звернення до МЗС України, аби воно дало політичну оцінку висловлюванням Й.Кобзона про один з державних символів - гімн України.

Як раніше повідомлялося в ЗМІ, Кобзон назвав державний гімн України нацистським і висловився з приводу гімну Дніпропетровська.

«Є гімн, який створили Мовсесян, Рождественський і Кобзон про це місто. Ми категорично проти, щоб він звучав в іншому виконанні. Нехай придумують новий нацистський гімн. «Ще не вмерла Україна» або ще який-небудь», - сказав Кобзон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...