App Store Google Play

Дніпропетровськ відмовиться від виконання гімна міста Кобзоном

22.03.2014 12:51
Дніпропетровськ відмовиться від виконання гімна міста Кобзоном

Засідання сесії міськради буде відкриватися державним гімном України, а не гімном Дніпропетровська у виконанні Йосипа Кобзона. Про це повідомив голова постійної комісії Дніпропетровської міської ради з освіти, культури, молоді та спорту Каміль Примаков. Рішення було прийняте на засіданні постійної комісії Дніпропетровської міськради.

Депутат повідомив, що зібрано вже більше тисячі підписів дніпропетровців, щоб позбавити народного артиста України та СРСР, депутата Державної думи РФ Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Дніпропетровська.

«До комісії звернулися мешканці міста, представники ЗМІ. На сьогоднішній день вже зібрано більше 1000 підписів на підтримку рішення про позбавлення Йосипа Кобзона звання почесного громадянина міста», - сказав Каміль Примаков.

Крім того, на черговій сесії міськради пропонується внести зміни до рішення про сам порядок надання звання почесний громадянин міста.

Також голова комісії повідомив, що на наступній сесії міськради депутатам буде запропоновано прийняти звернення до МЗС України, аби воно дало політичну оцінку висловлюванням Й.Кобзона про один з державних символів - гімн України.

Як раніше повідомлялося в ЗМІ, Кобзон назвав державний гімн України нацистським і висловився з приводу гімну Дніпропетровська.

«Є гімн, який створили Мовсесян, Рождественський і Кобзон про це місто. Ми категорично проти, щоб він звучав в іншому виконанні. Нехай придумують новий нацистський гімн. «Ще не вмерла Україна» або ще який-небудь», - сказав Кобзон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...