App Store Google Play

За машину молодик готовий був убити родину з немовлям

21.03.2014 13:43
За машину молодик готовий був убити родину з немовлям

До чергової частини Амур-Нижньодніпровського міськвідділу міліції Дніпропетровського міського управляння звернувся 24-річний приватний підприємець.

Заявник повідомив правоохоронцям те, що 21-річний житель Синельникiвського району, незаконно заволодiв його автомобiлем.

Проведеними заходами, викрадений автомобiль був розшуканий та повернутий власнику, а зловмисника було доставлено до райвідділу.

Пiд час проведення досудового розслiдування та вiдтворення обставин скоєння незаконного заволодiння автомобiля, було встановлено, що зловмисник перебуваючи у дiлових стосунках iз потерпілим, за згодою власника, залишився ночувати за мiсцем мешкання останнього. Крiм того в данiй квартирi ще перебували: 19-річна дружина потерпілого та його новонароджена дитина.

Скориставшись тим, що власник та його рiднi сплять, зловмисник взяв ключi вiд автомобiля, документи, а також двi пари ключiв вiд будинку. Потім демонтував ручки на вiкнах, зловмисник порізав гумовий шланг газопостачання у квартирi та зачинивши вхiднi дверi на ключ пішов геть.

Після чого, залишивши квартиру, він викрав автомобiль, який знаходився у дворi та зник на ньому з мiсця злочину.

Вранці потерпiлий прокинувся вiд запаху газу та перекрив газовий кран.

В результатi подiї нiхто з мешканцiв квартири та будинку не постраждав.

Враховуючи вищевикладене, слідчим відділом було внесено вiдомостi до ЄРДР за ч.2 ст. 15 та ч. 2 ст. 115 п. п. 1, 2, 5, 6 (замах на умисне вбивство двох і більше осіб, малолітньої дитини вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб, з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України.

За матеріалами прес-служби ГУ МВС у Дніпропетровській області, Магнолія-ТВ.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...