App Store Google Play

За машину молодик готовий був убити родину з немовлям

21.03.2014 13:43
За машину молодик готовий був убити родину з немовлям

До чергової частини Амур-Нижньодніпровського міськвідділу міліції Дніпропетровського міського управляння звернувся 24-річний приватний підприємець.

Заявник повідомив правоохоронцям те, що 21-річний житель Синельникiвського району, незаконно заволодiв його автомобiлем.

Проведеними заходами, викрадений автомобiль був розшуканий та повернутий власнику, а зловмисника було доставлено до райвідділу.

Пiд час проведення досудового розслiдування та вiдтворення обставин скоєння незаконного заволодiння автомобiля, було встановлено, що зловмисник перебуваючи у дiлових стосунках iз потерпілим, за згодою власника, залишився ночувати за мiсцем мешкання останнього. Крiм того в данiй квартирi ще перебували: 19-річна дружина потерпілого та його новонароджена дитина.

Скориставшись тим, що власник та його рiднi сплять, зловмисник взяв ключi вiд автомобiля, документи, а також двi пари ключiв вiд будинку. Потім демонтував ручки на вiкнах, зловмисник порізав гумовий шланг газопостачання у квартирi та зачинивши вхiднi дверi на ключ пішов геть.

Після чого, залишивши квартиру, він викрав автомобiль, який знаходився у дворi та зник на ньому з мiсця злочину.

Вранці потерпiлий прокинувся вiд запаху газу та перекрив газовий кран.

В результатi подiї нiхто з мешканцiв квартири та будинку не постраждав.

Враховуючи вищевикладене, слідчим відділом було внесено вiдомостi до ЄРДР за ч.2 ст. 15 та ч. 2 ст. 115 п. п. 1, 2, 5, 6 (замах на умисне вбивство двох і більше осіб, малолітньої дитини вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб, з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України.

За матеріалами прес-служби ГУ МВС у Дніпропетровській області, Магнолія-ТВ.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...