App Store Google Play

Штаб національного захисту – медикам і освітянам: годі брехні!

21.03.2014 10:04
Штаб національного захисту – медикам і освітянам: годі брехні!

Штаб національного захисту Дніпропетровської області звертається до всіх працівників освіти та медичної сфери міста й області.

 

Наша країна останні місяці переживає важкі випробування і приймає нелегкі виклики. Події, що відбуваються зараз, є не лише політичними, але й історичними. І від позиції кожного з нас в цей час без перебільшення залежить не лише якість життя кожного, а й подальше існування нашої країни.

 

Зараз найзапекліші та найактивніші баталії ведуться саме в інформаційному просторі. Активно ширяться різноманітні чутки, неправдива або перекручена інформація, спрямована на дестабілізацію суспільства, сіяння панічних настроїв та непорозумінь між громадянами країни, зокрема й на теренах нашої області та обласного центру.

 

Саме тому Штаб звертається із закликом до всіх освітян, працівників медичних установ як представників впливової частини населення – не лише запобігати розповсюдженню панічних настроїв та неперевірених чуток, але й долучатись до інформування громадян, своїх учнів та їхніх батьків про реальний стан речей в країні та про дії сьогоднішньої влади.

 

Ми розуміємо, що значна частина працівників медичної та освітньої сфери була змушена під тиском вступати до лав Партії регіонів. Запевняємо вас, що будь-які чутки про «розправи» за саме тільки членство в цій партії є неправдивими. Втім, ми закликаємо вас виходити з Партії регіонів як із сили, яка великою мірою призвела до економічної та суспільної катастрофи та уможливила військову агресію Росії.

 

Нам усім зараз необхідно бути об’єднаними, сильними, мужніми й виваженими перед загрозою війни в країні. Ми закликаємо вас приєднуватись до патріотичного руху та співпраці зі Штабом національного захисту Дніпропетровської області.

 

Нагадуємо вам координати та інформаційні сторінки Штабу, звідки ви можете отримувати всю необхідну інформацію або звертатись за необхідності.

 

Гаряча лінія Штабу 050 320 59 54

Група у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/dniproshtab/

Сайт Штабу slovo.org.ua

 

Голова Штабу національного захисту Дніпропетровської області Юрій Береза

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...