App Store Google Play

Штаб національного захисту – медикам і освітянам: годі брехні!

21.03.2014 10:04
Штаб національного захисту – медикам і освітянам: годі брехні!

Штаб національного захисту Дніпропетровської області звертається до всіх працівників освіти та медичної сфери міста й області.

 

Наша країна останні місяці переживає важкі випробування і приймає нелегкі виклики. Події, що відбуваються зараз, є не лише політичними, але й історичними. І від позиції кожного з нас в цей час без перебільшення залежить не лише якість життя кожного, а й подальше існування нашої країни.

 

Зараз найзапекліші та найактивніші баталії ведуться саме в інформаційному просторі. Активно ширяться різноманітні чутки, неправдива або перекручена інформація, спрямована на дестабілізацію суспільства, сіяння панічних настроїв та непорозумінь між громадянами країни, зокрема й на теренах нашої області та обласного центру.

 

Саме тому Штаб звертається із закликом до всіх освітян, працівників медичних установ як представників впливової частини населення – не лише запобігати розповсюдженню панічних настроїв та неперевірених чуток, але й долучатись до інформування громадян, своїх учнів та їхніх батьків про реальний стан речей в країні та про дії сьогоднішньої влади.

 

Ми розуміємо, що значна частина працівників медичної та освітньої сфери була змушена під тиском вступати до лав Партії регіонів. Запевняємо вас, що будь-які чутки про «розправи» за саме тільки членство в цій партії є неправдивими. Втім, ми закликаємо вас виходити з Партії регіонів як із сили, яка великою мірою призвела до економічної та суспільної катастрофи та уможливила військову агресію Росії.

 

Нам усім зараз необхідно бути об’єднаними, сильними, мужніми й виваженими перед загрозою війни в країні. Ми закликаємо вас приєднуватись до патріотичного руху та співпраці зі Штабом національного захисту Дніпропетровської області.

 

Нагадуємо вам координати та інформаційні сторінки Штабу, звідки ви можете отримувати всю необхідну інформацію або звертатись за необхідності.

 

Гаряча лінія Штабу 050 320 59 54

Група у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/dniproshtab/

Сайт Штабу slovo.org.ua

 

Голова Штабу національного захисту Дніпропетровської області Юрій Береза

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...