App Store Google Play

Аферисти на Дніпропетровщині збирають гроші «на армію»

21.03.2014 21:12
Аферисти на Дніпропетровщині збирають гроші «на армію»

Вертикаль влади, ретельно вибудувана попереднім керівництвом Дніпропетровської області, дає свої наслідки досі. Щоправда, іноді вони приймають досить незвичну і навіть злочинну форму.

Як повідомив журналістам заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов, вже тиждень районні державні адміністрації області та великі підприємства обдзвонюють невідомі, які представляються заступниками губернатора Ігоря Коломойського і вимагають негайно перерахувати гроші «на потреби армії».

«Це жах, що відбувається! Ми намагаємося хоч трохи вичистити в тій адміністративній системі, що лишилася від попередньої влади, а тут ще й аферисти розвелися! Дійшло до того, що я вчора поспілкувався з самим собою! Представився головою РДА і телефоную на номер, де нібито сидить Борис Філатов. Кажу, так і так, ми в районі чули, що Ви шукали... мені у відповідь - так, терміново! Потрібні гроші на потреби армії! У вас є доба!» - розповів заступник губернатора.

Номер, з якого телефонували аферисти, він передав компетентним органам, а голові РДА, який не повірив у такі вказівки, подякував за уважність.

Втім, далеко не всі голови районних адміністрацій проявляють ці позитивні якості. Вже 21 березня стався прикрий епізод: голова однієї з районних адміністрацій перерахував 25 тисяч гривень на рахунок, який вказав невідомий, представившись заступником голови ОДА Геннадієм Корбаном.

«Я не знаю, що в голові і в душі цих людей. Я сподіваюся, їх знайдуть і покарають відповідні органи. Але в такий час, коли війна і ворог біля порогу яка совість дозволяє не просто збагатитися на мізерну в принципі суму, а ще й зганьбити владу, яка докладає величезних зусиль для нормалізації ситуації в області й країні. Це за межами розуміння», - прокоментував ситуацію Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...