App Store Google Play

Аферисти на Дніпропетровщині збирають гроші «на армію»

21.03.2014 21:12
Аферисти на Дніпропетровщині збирають гроші «на армію»

Вертикаль влади, ретельно вибудувана попереднім керівництвом Дніпропетровської області, дає свої наслідки досі. Щоправда, іноді вони приймають досить незвичну і навіть злочинну форму.

Як повідомив журналістам заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов, вже тиждень районні державні адміністрації області та великі підприємства обдзвонюють невідомі, які представляються заступниками губернатора Ігоря Коломойського і вимагають негайно перерахувати гроші «на потреби армії».

«Це жах, що відбувається! Ми намагаємося хоч трохи вичистити в тій адміністративній системі, що лишилася від попередньої влади, а тут ще й аферисти розвелися! Дійшло до того, що я вчора поспілкувався з самим собою! Представився головою РДА і телефоную на номер, де нібито сидить Борис Філатов. Кажу, так і так, ми в районі чули, що Ви шукали... мені у відповідь - так, терміново! Потрібні гроші на потреби армії! У вас є доба!» - розповів заступник губернатора.

Номер, з якого телефонували аферисти, він передав компетентним органам, а голові РДА, який не повірив у такі вказівки, подякував за уважність.

Втім, далеко не всі голови районних адміністрацій проявляють ці позитивні якості. Вже 21 березня стався прикрий епізод: голова однієї з районних адміністрацій перерахував 25 тисяч гривень на рахунок, який вказав невідомий, представившись заступником голови ОДА Геннадієм Корбаном.

«Я не знаю, що в голові і в душі цих людей. Я сподіваюся, їх знайдуть і покарають відповідні органи. Але в такий час, коли війна і ворог біля порогу яка совість дозволяє не просто збагатитися на мізерну в принципі суму, а ще й зганьбити владу, яка докладає величезних зусиль для нормалізації ситуації в області й країні. Це за межами розуміння», - прокоментував ситуацію Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...