App Store Google Play

Аферисти на Дніпропетровщині збирають гроші «на армію»

21.03.2014 21:12
Аферисти на Дніпропетровщині збирають гроші «на армію»

Вертикаль влади, ретельно вибудувана попереднім керівництвом Дніпропетровської області, дає свої наслідки досі. Щоправда, іноді вони приймають досить незвичну і навіть злочинну форму.

Як повідомив журналістам заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов, вже тиждень районні державні адміністрації області та великі підприємства обдзвонюють невідомі, які представляються заступниками губернатора Ігоря Коломойського і вимагають негайно перерахувати гроші «на потреби армії».

«Це жах, що відбувається! Ми намагаємося хоч трохи вичистити в тій адміністративній системі, що лишилася від попередньої влади, а тут ще й аферисти розвелися! Дійшло до того, що я вчора поспілкувався з самим собою! Представився головою РДА і телефоную на номер, де нібито сидить Борис Філатов. Кажу, так і так, ми в районі чули, що Ви шукали... мені у відповідь - так, терміново! Потрібні гроші на потреби армії! У вас є доба!» - розповів заступник губернатора.

Номер, з якого телефонували аферисти, він передав компетентним органам, а голові РДА, який не повірив у такі вказівки, подякував за уважність.

Втім, далеко не всі голови районних адміністрацій проявляють ці позитивні якості. Вже 21 березня стався прикрий епізод: голова однієї з районних адміністрацій перерахував 25 тисяч гривень на рахунок, який вказав невідомий, представившись заступником голови ОДА Геннадієм Корбаном.

«Я не знаю, що в голові і в душі цих людей. Я сподіваюся, їх знайдуть і покарають відповідні органи. Але в такий час, коли війна і ворог біля порогу яка совість дозволяє не просто збагатитися на мізерну в принципі суму, а ще й зганьбити владу, яка докладає величезних зусиль для нормалізації ситуації в області й країні. Це за межами розуміння», - прокоментував ситуацію Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...