App Store Google Play

22 та 29 березня на Дніпропетровщині проходитимуть пробні тестування ЗНО

20.03.2014 09:20
22 та 29 березня на Дніпропетровщині проходитимуть пробні тестування ЗНО

Понад 9 тисяч майбутніх абітурієнтів Дніпропетровщини зможуть перевірити свої знання перед основною сесією Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Попередні тестування триватимуть два дні - 22 та 29 березня 2014 року. Зареєструватися на пробну сесію усі охочі могли протягом листопада 2013 року. Реєстрація проходила на комерційній основі. Попереднє оцінювання жодним чином не впливає на результати основної сесії ЗНО. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Пробні тестування складаються з одинадцятьох предметів. Їх перелік повністю відтворює дисципліни основної сесії ЗНО-2014. Бланки завдань укладаються Українським центром оцінювання якості освіти.

Для складання попереднього тестування абітурієнтів не обмежували у кількості обраних предметів. Українська мова та література не враховувалась як обов'язкова дисципліна.

У ТОП-3 найпопулярніших предметів пробних тестувань увійшли українська мова та література, математика та історія України. Перевірити свої знання з цих дисциплін виявила бажання переважна більшість абітурієнтів.

У перший день пробного тестування ЗНО - 22 березня 2014 року - мешканці Дніпропетровщини складатимуть українську мову та літературу, хімію, фізику, російську мову, всесвітню історію та одну з іноземних мов: англійську, німецьку, французьку або іспанську.

На другий день - 29 березня 2014 року - абітурієнтам залишили математику, історію України, біологію, географію та Світову літературу.
Про час та місце проведення пробних тестувань учасників повідомили поштою.

Про результати тестів абітурієнти зможуть дізнатись миттєво. Після завершення тестувань, будуть роздані правильні відповіді, які вони самостійно звірятимуть з власними.

Нагадаємо, що 5 березня 2014 року завершилась реєстрація на основну сесію ЗНО-2014. До 19 березня 2014 року абітурієнти мали можливість виправити помилки у заповненні особистих документів учасника тестування, через які їм було відмовлено у реєстрації. Загалом, цього року у основній сесії ЗНО візьме участь більше 21 тис абітурієнтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...