App Store Google Play

22 та 29 березня на Дніпропетровщині проходитимуть пробні тестування ЗНО

20.03.2014 09:20
22 та 29 березня на Дніпропетровщині проходитимуть пробні тестування ЗНО

Понад 9 тисяч майбутніх абітурієнтів Дніпропетровщини зможуть перевірити свої знання перед основною сесією Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Попередні тестування триватимуть два дні - 22 та 29 березня 2014 року. Зареєструватися на пробну сесію усі охочі могли протягом листопада 2013 року. Реєстрація проходила на комерційній основі. Попереднє оцінювання жодним чином не впливає на результати основної сесії ЗНО. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Пробні тестування складаються з одинадцятьох предметів. Їх перелік повністю відтворює дисципліни основної сесії ЗНО-2014. Бланки завдань укладаються Українським центром оцінювання якості освіти.

Для складання попереднього тестування абітурієнтів не обмежували у кількості обраних предметів. Українська мова та література не враховувалась як обов'язкова дисципліна.

У ТОП-3 найпопулярніших предметів пробних тестувань увійшли українська мова та література, математика та історія України. Перевірити свої знання з цих дисциплін виявила бажання переважна більшість абітурієнтів.

У перший день пробного тестування ЗНО - 22 березня 2014 року - мешканці Дніпропетровщини складатимуть українську мову та літературу, хімію, фізику, російську мову, всесвітню історію та одну з іноземних мов: англійську, німецьку, французьку або іспанську.

На другий день - 29 березня 2014 року - абітурієнтам залишили математику, історію України, біологію, географію та Світову літературу.
Про час та місце проведення пробних тестувань учасників повідомили поштою.

Про результати тестів абітурієнти зможуть дізнатись миттєво. Після завершення тестувань, будуть роздані правильні відповіді, які вони самостійно звірятимуть з власними.

Нагадаємо, що 5 березня 2014 року завершилась реєстрація на основну сесію ЗНО-2014. До 19 березня 2014 року абітурієнти мали можливість виправити помилки у заповненні особистих документів учасника тестування, через які їм було відмовлено у реєстрації. Загалом, цього року у основній сесії ЗНО візьме участь більше 21 тис абітурієнтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...