App Store Google Play

ЦМАЗК заслухали, але прозорості не додалося

19.03.2014 18:15
ЦМАЗК заслухали, але прозорості не додалося

Депутати Дніпропетровської міськради та громадськість не почули повного звіту від керівництва КП «Центр містобудування, архітектури та земельного кадастру» (ЦМАЗК) про кількість недоотриманих коштів до міського бюджету, про те, за яким принципом сформована ціна на послуги з виготовлення технічної документації у сфері землевідведення і, нарешті, чому вона не оприлюднена для жителів Дніпропетровська.

Про це йшлося в Дніпропетровській міськраді на депутатських слуханнях щодо фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств «Дніпроводоканал», ЦМАЗК, «Муніципальна гвардія», «Ритуальна служба» та інших за 2010-2013 роки.

Зокрема, голова депутаської комісії з освіти, культури, молоді та спорту, керівник фракції «ВО «Демократи» Каміль Примаков розповів, що процедура відводу землі під школами, дитсадками, парками, спортивними установами не проводиться ЦМАЗК з 2011 року, а без цього, наприклад, не можна зробити капітальний ремонт у школах міста.

«Існує норма, за якою без оформлення землі, не можна витрачати жодної бюджетної копійки на школи, садочки. У комісії лежить близько 100 заявок від шкіл, які отримали дозвіл на проект відведення землі, але з 2011 року ніякого руху не відбувалося. За все сплачено гроші, але процедура стоїть. Неможливо робити ніякі капітальні ремонти. Потрібно змінювати цю законодавчу норму», - сказав Каміль Примаков.

У свою чергу депутат міськради від фракції «ВО «Демократи» Олександр Шикуленка сказав, що вартість послуг у ЦМАЗК в кілька разів перевищують вартість послуг інших землевпорядних організацій, які займаються аналогічним видом господарської діяльності і коливаються в залежності від якогось коефіцієнта.
 
«До мене звертаються виборці з кількома запитаннями, пов'язаними з оформленням земельних ділянок. У вас є тарифи і там написані ціни на виготовлення технічної документації, наприклад, від 4 до 2,5 тис. грн і стоїть позначка, що підприємство має право застосовувати відповідні коефіцієнти. Що це за загадкові коефіцієнти, за яким принципом вони визначаються? Питання задано тому, що ваші послуги в кілька разів перевищують вартість послуг інших землевпорядних організацій, які займаються аналогічним видом господарської діяльності», - сказав Олександр Шикуленко.

Депутат наполягає на тому, що ціни на послуги цього комунального підприємства повинні бути чітко прописані і бути у відкритому доступі для всіх городян.

Депутат міськради від фракції «ВО «Демократи» Максим Курячий поцікавився, скільки бюджет Дніпропетровська недоотримав коштів, і як буде виконаються дохідна частина міського бюджету в розрізі плати за землю в цьому році.

«Мене цікавить, яка кількість підготовлених договорів оренди було проведено підприємством у 2013 році, яка кількість договорів не були укладені, скільки дано було відмов, на скільки затягнулася тяганина з оформленням документів. Ми хочемо з'ясувати, скільки бюджет Дніпропетровська недоотримав через недбальство співробітників. Адже торік не виконана дохідна частина бюджету саме в розрізі доходу на землю. Як сьогодні посилити роботу, щоб укладалися договори оренди земельних ділянок, щоб дохідна частина бюджету в розрізі плати за землю була виконана?», - запитав Максим Курячий.

Питання депутатів залишилися без конкретних відповідей керівництва комунального підприємства «Центр містобудування, архітектури та земельного кадастру».

Депутати наполягають на тому, що Комісія з вивчення діяльності виконкому та комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради за період з 2010 по 2014 рік повинна провести повний аудиту цього та інших комунальних підприємств Дніпропетровська, щодо діяльності яких виникли питання у громадськості міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...