App Store Google Play

Дніпродзержинська прокуратура забезпечує погашення боргів по зарплаті

19.03.2014 10:03
Дніпродзержинська прокуратура забезпечує погашення боргів по зарплаті

У січні поточного року прокуратурою Баглійського району м. Дніпродзержинська за результатами розгляду звернень громадян про заборгованість з виплати заробітної плати проведено перевірку додержання і застосування законів посадовцями ДНВП «Цирконій».

 

За результатами перевірки прокуратурою до Баглійського райсуду подано 200 заяв про видачу судових наказів в інтересах громадян до ДНВП «Цирконій» про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, що склалася з серпня по грудень 2013 року, на загальну суму 1млн. 843 тис. грн.

 

Наразі судом заяви прокуратури задоволені, судові накази видані, заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємства погашена.

 

Водночас за результатами перевірок діяльності посадових осіб ДП «Смоли», проведених прокуратурою м. Дніпродзержинська, виявлено факти недодержання вимог конституційного права громадян на своєчасне одержання винагороди за працю та ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 

Перевіркою встановлено, що ДП «Смоли» мало заборгованість з виплати заробітної плати перед 502 найманими працівниками на суму 3,448 млн. грн. А також понад 1,4 млн. грн. боргу з виплати єдиного соціального внеску. Заборгованість виникла в період з вересня по грудень 2013 року.

 

За поданнями, внесеними прокуратурою міста керівництву ДП, допущені порушення усунуто. Заборгованість  по заробітній платі частково - у сумі 2,229 млн. грн. - погашено. Заборгованість по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування частково виплачено - в розмірі 0,816905 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...