App Store Google Play

Дніпродзержинська прокуратура забезпечує погашення боргів по зарплаті

19.03.2014 10:03
Дніпродзержинська прокуратура забезпечує погашення боргів по зарплаті

У січні поточного року прокуратурою Баглійського району м. Дніпродзержинська за результатами розгляду звернень громадян про заборгованість з виплати заробітної плати проведено перевірку додержання і застосування законів посадовцями ДНВП «Цирконій».

 

За результатами перевірки прокуратурою до Баглійського райсуду подано 200 заяв про видачу судових наказів в інтересах громадян до ДНВП «Цирконій» про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, що склалася з серпня по грудень 2013 року, на загальну суму 1млн. 843 тис. грн.

 

Наразі судом заяви прокуратури задоволені, судові накази видані, заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємства погашена.

 

Водночас за результатами перевірок діяльності посадових осіб ДП «Смоли», проведених прокуратурою м. Дніпродзержинська, виявлено факти недодержання вимог конституційного права громадян на своєчасне одержання винагороди за працю та ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 

Перевіркою встановлено, що ДП «Смоли» мало заборгованість з виплати заробітної плати перед 502 найманими працівниками на суму 3,448 млн. грн. А також понад 1,4 млн. грн. боргу з виплати єдиного соціального внеску. Заборгованість виникла в період з вересня по грудень 2013 року.

 

За поданнями, внесеними прокуратурою міста керівництву ДП, допущені порушення усунуто. Заборгованість  по заробітній платі частково - у сумі 2,229 млн. грн. - погашено. Заборгованість по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування частково виплачено - в розмірі 0,816905 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...