App Store Google Play

Кобзон засмутився, але званням "Почесний громадянин" не дорожить

18.03.2014 15:08
Кобзон засмутився, але званням "Почесний громадянин" не дорожить

Народний артист України та СРСР, депутат Державної думи Йосип Кобзон заявив, що засмучений ініціативою жителів Дніпропетровська про позбавлення його звання "Почесний громадянин", але не хотів би його носити, якщо до влади в місті прийдуть "націоналісти і радикали".

"Мене це засмучує, але не трагічно. Я, до речі, почесний громадянин не лише Дніпропетровська, а 18 українських міст і не хотів би бути почесним громадянином міста, якщо до влади в ньому прийдуть націоналісти і радикали. Я задоволений тим, що Україна почує і дізнається про мою позицію з приводу того, що відбувається", - заявив Кобзон російському "Інтерфаксу" у вівторок.

"Є гімн, який створили Мовсесян, Рождественський та Кобзон про це місто. Ми категорично проти, щоб він звучав в іншому виконанні. Нехай придумують новий нацистський гімн. "Ще не вмерла Україна!" або ще який-небудь", - додав співак.

На його думку, артисти повинні висловлювати свою позицію з суспільно-політичних питань.

"Нехай не ображається "Океан Ельзи", який я не підтримав у їхній приїзд до Росії. Раз вони підтримали Майдан, нехай там і виступають. Артисти і музиканти повинні чітко висловлювати свою позицію. Вони не просто жителі, вони люди, які впливають на громадську думку, і вони повинні формувати цю думку", - сказав Кобзон, додавши, що "одна Пугачова може зробити більше, ніж сто Нємцових".

За його словами, він готовий приїхати з концертами в Україну.

"Як тільки все владнається, я готовий приїхати, куди покличуть. Україна - це моя батьківщина, я там народився, українська - моя рідна мова. Я не побоюся приїхати в будь-яке місто України", - сказав Кобзон.

Нагадаємо, жителі Дніпропетровська почали збір підписів за позбавлення Кобзона звання "Почесний громадянин". Причиною стали різкі висловлювання Кобзона про ситуацію вУкраїні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...