App Store Google Play

Дніпропетровські спортсменки привезли чергові нагороди

18.03.2014 17:49
Дніпропетровські спортсменки привезли чергові нагороди
З 15 по 17 березня 2014 року у місті Лейрії у Португалії відбувся зимовий Кубок Європи з легкоатлетичних метань.

Україну на цих змаганнях представляла збірна команда з 16 спортсменів, серед яких четверо - з Дніпропетровської області. Двоє спортсменів Дніпропетровщини вибороли дві срібні винагороди.

Як зазначив директор департаменту фізичної культури, спорту, сім'ї та молоді Олександр Пшеничников, на Дніпропетровщині легка атлетика останнім часом все більше користується популярністю серед молоді та спортсменів. І обласна влада підтримує ці починання та вподобання молоді.

Вагомим результатом у цьому виді спорту для спортсменів регіону стала перемога на чемпіонаті України з легкоатлетичних метань. За результатами цих змагань і була сформована збірна України на зимовий Кубок Європи з легкоатлетичних метань.

Спортсмени Дніпропетровської області гідно виступили на цих змаганнях. Дніпропетровські спортсменки вибороли срібну та бронзову винагороди:

Альона Шамотіна другий рік поспіль виграє срібну медаль з метання молота серед молоді. У Португалії українка показала найкращий результат сезону в світі серед юніорок. До того ж 67,87 м стали ще й її особистим рекордом. Перемогла полька Мальвіна Копрон (69,30 м).

Вікторія Клочко виграла срібну медаль з метання диску із результатом 53,74 м, поза конкуренцією в секторі була німкеня Шаніс Крафт 64,16 м.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...