App Store Google Play

Дніпропетровські спортсменки привезли чергові нагороди

18.03.2014 17:49
Дніпропетровські спортсменки привезли чергові нагороди
З 15 по 17 березня 2014 року у місті Лейрії у Португалії відбувся зимовий Кубок Європи з легкоатлетичних метань.

Україну на цих змаганнях представляла збірна команда з 16 спортсменів, серед яких четверо - з Дніпропетровської області. Двоє спортсменів Дніпропетровщини вибороли дві срібні винагороди.

Як зазначив директор департаменту фізичної культури, спорту, сім'ї та молоді Олександр Пшеничников, на Дніпропетровщині легка атлетика останнім часом все більше користується популярністю серед молоді та спортсменів. І обласна влада підтримує ці починання та вподобання молоді.

Вагомим результатом у цьому виді спорту для спортсменів регіону стала перемога на чемпіонаті України з легкоатлетичних метань. За результатами цих змагань і була сформована збірна України на зимовий Кубок Європи з легкоатлетичних метань.

Спортсмени Дніпропетровської області гідно виступили на цих змаганнях. Дніпропетровські спортсменки вибороли срібну та бронзову винагороди:

Альона Шамотіна другий рік поспіль виграє срібну медаль з метання молота серед молоді. У Португалії українка показала найкращий результат сезону в світі серед юніорок. До того ж 67,87 м стали ще й її особистим рекордом. Перемогла полька Мальвіна Копрон (69,30 м).

Вікторія Клочко виграла срібну медаль з метання диску із результатом 53,74 м, поза конкуренцією в секторі була німкеня Шаніс Крафт 64,16 м.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...