App Store Google Play

За позбавлення Кобзона почесного звання збирають підписи

17.03.2014 14:04
За позбавлення Кобзона почесного звання збирають підписи

Минулого тижня низка діячів культури Росії підписали листа на підтримку політики Президента РФ Володимира Путіна по відношенню до України та Криму.

У їх числі, зокрема, опинився і почесний громадянин Дніпропетровська, співак Йосип Кобзон.

Саме така позиція співака, який підтримав політику агресора аідносно рідної країни, обурила дніпропетровців.

Активісти виступили з пропозицією позбавити Йосипа Кобзона звання почесного громадянина нашого міста. Про ініціативу докладніше розповів дніпропетровський журналіст Андрій Богатирьов.

"Звичайно, найпростіше було б звернутися до депутатів з проханням позбавити Кобзона звання, а потім пустити все на самоплив. Але я вважаю, що ми маємо самі зробити максимум. Тому ми пропонуємо дніпрянам виступити з ініціативою внести зміни до пункту 5.1 «Положення про присвоєння звання Почесного громадянина Дніпропетровська» і позбавити Йосипа Кобзона цього звання. Зараз, відповідно до цього положення, людину можна позбавити звання у двох випадках - якщо він сам відмовиться від нього або якщо на нього буде відкрито кримінальне провадження", - пояснив Богатирьов.

Зараз активісти збирають підписи на підтримку цієї ініціативи.

"Підписів потрібно не менше 250, але ми очікуємо набагато більше. Після цього ми відправимо документи до міської ради", - скрозповів Андрій Богатирьов.

Як підкреслив актор театру "Віримо!" Максим Ряпулов, бажання позбавити Йосипа Кобзона почесного звання не применшує його заслуг як артиста та як співака.

 

"Водночас я вважаю, що він повівся не зовсім коректно по відношенню до своїх земляків. Я виріс на його патріотичних піснях, і не можу уявити, що ця людина підтримує політику Володимира Путіна. До того ж, як діяч культури, я не розумію, як можна на сцені пропагувати одне, а в житті робити зовсім інше", - говорить Ряпулов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...