App Store Google Play

У середу перед громадськістю прозвітують скандальні КП

17.03.2014 18:07
У середу перед громадськістю прозвітують скандальні КП

19 березня о 10.00 в Дніпропетровській міській раді відбудеться інформаційна година, під час якої "Дніпроводоканал", ЦМАСК, "Муніципальна гвардія", КП "Ритуальні послуги" та інші комунальні підприємства нададуть громадськості, депутатам та ЗМІ звіт про використання бюджетних коштів у 2013 році.

Про це написав на своїй сторінці в facebook депутат міськради від фракції ВО "Демократи" Сергій Жуков. Варто зауважити, що на офіційному сайті міської ради інформація про захід відсутня.

Цього звіту від комунальних підприємств депутати від опозиції і громадськість домагалися упродовж декількох сесій міськради.

"Депутати, журналісти, громадськість - є унікальна можливість поставити свої запитання і з'ясувати, куди були витрачені бюджетні гроші і кредити. Підготуйтеся і задайте свої питання. Три сесії поспіль домагався. Хоча на статут міста все одно наплювали, аджк такі звіти заслуховуються на пленарному засіданні та затверджуються радою. Якщо не затверджуються, то чітко прописано - незалежний аудит", - пише на своїй сторінці в соцмережі Сергій Жуков.

Він вважає, що "Комісія з вивчення діяльності виконкому та комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради за період з 2010 по 2014 рік" повинна активно включиться в роботу з аудиту діяльності підприємств.

"На останній сесії міської ради в Дніпрі була створена "Комісія з вивчення діяльності виконкому та комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради за період з 2010 по 2014 рік". Якщо в цю середу при звіті комунальних підприємств про діяльність за 2013 рік комісія не проявить активність, і якщо звіт пройде за годину - тоді гріш ціна цій комісії і всьому аудиту", - вважає Сергій Жуков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...