App Store Google Play

У середу перед громадськістю прозвітують скандальні КП

17.03.2014 18:07
У середу перед громадськістю прозвітують скандальні КП

19 березня о 10.00 в Дніпропетровській міській раді відбудеться інформаційна година, під час якої "Дніпроводоканал", ЦМАСК, "Муніципальна гвардія", КП "Ритуальні послуги" та інші комунальні підприємства нададуть громадськості, депутатам та ЗМІ звіт про використання бюджетних коштів у 2013 році.

Про це написав на своїй сторінці в facebook депутат міськради від фракції ВО "Демократи" Сергій Жуков. Варто зауважити, що на офіційному сайті міської ради інформація про захід відсутня.

Цього звіту від комунальних підприємств депутати від опозиції і громадськість домагалися упродовж декількох сесій міськради.

"Депутати, журналісти, громадськість - є унікальна можливість поставити свої запитання і з'ясувати, куди були витрачені бюджетні гроші і кредити. Підготуйтеся і задайте свої питання. Три сесії поспіль домагався. Хоча на статут міста все одно наплювали, аджк такі звіти заслуховуються на пленарному засіданні та затверджуються радою. Якщо не затверджуються, то чітко прописано - незалежний аудит", - пише на своїй сторінці в соцмережі Сергій Жуков.

Він вважає, що "Комісія з вивчення діяльності виконкому та комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради за період з 2010 по 2014 рік" повинна активно включиться в роботу з аудиту діяльності підприємств.

"На останній сесії міської ради в Дніпрі була створена "Комісія з вивчення діяльності виконкому та комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради за період з 2010 по 2014 рік". Якщо в цю середу при звіті комунальних підприємств про діяльність за 2013 рік комісія не проявить активність, і якщо звіт пройде за годину - тоді гріш ціна цій комісії і всьому аудиту", - вважає Сергій Жуков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...