App Store Google Play

Коломойський: економіка має працювати, незважаючи на зовнішні небезпеки

14.03.2014 09:09
Коломойський: економіка має працювати, незважаючи на зовнішні небезпеки

Нова команда обласної влади, на чолі з губернатором Ігорем Коломойським, одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності визначає стабілізацію економічної ситуації в регіоні. Діалог між владою та підприємцями великого, малого та середнього бізнесу має особливе значення для створення надійної платформи розвитку економічного сектору. Голова облдержадміністрації Ігор Коломойський провів зустріч з підприємцями та обговорив перспективи розвитку бізнесу в регіоні.

 

«Я розумію, що маю справу з високоактивною діловою частиною нашого суспільства. Всі ви знаєте, які складності переживає наша країна. Але тим більше нам треба продовжувати працювати, створювати робочі місця, виплачувати заробітну плати, платити податки, інвестувати… Яким б не були виклики долі, ми зобов’язані з ними справитися. Я виходець з бізнесу, таки й же як ви. Тому становлення та розвиток бізнесу в нашій державі мені відомо не гірше, ніж вам», - сказав Ігор Коломойський.

 

Під час зустрічі підприємці озвучили питання, які їх найбільше хвилюють, та у яких вони очікують на підтримку з боку обласної влади.

Зокрема, це робота дозвільної системи, зміна принципів її функціонування. За словами підприємців, бізнес має займатися всім, що не впливає на державну та оборонну безпеку, а також не шкодить здоров’ю та життю людини.

 

Наступне питання стосується легалізації трудових відносин. Однак, як зазначають підприємці, до вирішення цього питання потрібно підходити комплексно. І в першу чергу, це стосується системи оподаткування, зокрема, зниження окремих її складових.

 

Наразі в області діє 35,5 тис. малих та середніх підприємств.

 

Кількість фізичних осіб-підприємців становить 193,8 тис. осіб.

 

На підприємствах малого та середнього бізнесу працює 420,5 тис. осіб.

 

Середньомісячна заробітна плата працівників малого бізнесу складає 1 804,3 грн, працівників середнього бізнесу –2 910 грн.

 

Підприємствами малого та середнього бізнесу  реалізовано продукції, виконано робіт і надано послуг понад 42,7 % від  загального обсягу реалізації підприємств області.

 

Питома вага надходжень від малого та середнього бізнесу до місцевих бюджетів зростає і складає більше 37%  від загального обсягу надходжень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...