App Store Google Play

Коломойський: економіка має працювати, незважаючи на зовнішні небезпеки

14.03.2014 09:09
Коломойський: економіка має працювати, незважаючи на зовнішні небезпеки

Нова команда обласної влади, на чолі з губернатором Ігорем Коломойським, одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності визначає стабілізацію економічної ситуації в регіоні. Діалог між владою та підприємцями великого, малого та середнього бізнесу має особливе значення для створення надійної платформи розвитку економічного сектору. Голова облдержадміністрації Ігор Коломойський провів зустріч з підприємцями та обговорив перспективи розвитку бізнесу в регіоні.

 

«Я розумію, що маю справу з високоактивною діловою частиною нашого суспільства. Всі ви знаєте, які складності переживає наша країна. Але тим більше нам треба продовжувати працювати, створювати робочі місця, виплачувати заробітну плати, платити податки, інвестувати… Яким б не були виклики долі, ми зобов’язані з ними справитися. Я виходець з бізнесу, таки й же як ви. Тому становлення та розвиток бізнесу в нашій державі мені відомо не гірше, ніж вам», - сказав Ігор Коломойський.

 

Під час зустрічі підприємці озвучили питання, які їх найбільше хвилюють, та у яких вони очікують на підтримку з боку обласної влади.

Зокрема, це робота дозвільної системи, зміна принципів її функціонування. За словами підприємців, бізнес має займатися всім, що не впливає на державну та оборонну безпеку, а також не шкодить здоров’ю та життю людини.

 

Наступне питання стосується легалізації трудових відносин. Однак, як зазначають підприємці, до вирішення цього питання потрібно підходити комплексно. І в першу чергу, це стосується системи оподаткування, зокрема, зниження окремих її складових.

 

Наразі в області діє 35,5 тис. малих та середніх підприємств.

 

Кількість фізичних осіб-підприємців становить 193,8 тис. осіб.

 

На підприємствах малого та середнього бізнесу працює 420,5 тис. осіб.

 

Середньомісячна заробітна плата працівників малого бізнесу складає 1 804,3 грн, працівників середнього бізнесу –2 910 грн.

 

Підприємствами малого та середнього бізнесу  реалізовано продукції, виконано робіт і надано послуг понад 42,7 % від  загального обсягу реалізації підприємств області.

 

Питома вага надходжень від малого та середнього бізнесу до місцевих бюджетів зростає і складає більше 37%  від загального обсягу надходжень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...