App Store Google Play

Борис Філатов: «Ніяких кулуарних рішень щодо призначень не буде»

14.03.2014 16:26
Борис Філатов: «Ніяких кулуарних рішень щодо призначень не буде»

Активний діалог із громадськістю - принципова позиція нової обласної влади Дніпропетровщини. Саме тому заступник губернатора Борис Філатов розпочав свою роботу з проведення виїзних нарад. Впродовж тижня він спілкувався з представниками влади, політичних сил, громадськості та бізнесу всіх 22 районів області.

У вівторок - 11 березня Борис Філатов поспілкувався з представниками Павлоградського, Юр'ївського, Синельниківського, Васильківського, Петропавлівського, Покровського та Межівського районів.

У четвер - 13 березня заступник губернатора провів зустріч з представниками Софіївського, Криничанського, П'ятихатського, Нікопольського, Апостолівського, Криворізького та Широківського районів.

Сьогодні Борис Філатов зустрівся з керівниками районів, представниками політичних партій та громадських організацій ще 8 районів - Дніпропетровського, Новомосковського, Петриківського, Солонянcького, Магдалинівського, Томаківського, Верхньодніпровського та Царичанського.

Заступник губернатора наголосив, що губернатором прийнято рішення залишити на своїх посадах голів цих 8 райдержадміністрацій до того часу, доки координаційні ради, які будуть створені в районах, не висунуть своїх кандидатів.

«Ми хочемо, щоб у політичному процесі брали участь всі без винятку. І я прошу припинити всі розмови про те, що хтось із кимось домовився. Ніяких кулуарних резолюцій щодо нових призначень не буде. Людина, яка буде призначена, повинна відповідати всім вимогам громадськості, бути професіоналом та працювати задля розвитку району», - зазначив Борис Філатов.

Звертаючись до громадськості заступник губернатора, закликав всіх представників політичних партій та громадських організацій консолідуватися та внести конкретні пропозиції щодо кандидатур на посаду голів райдержадміністрацій.

«Якщо громадськість прагне бачити керівником району людину з району, професійну, з незаплямованою репутацією, людину, якій би довіряла вся громада, - об'єднайтесь, створіть координаційну раду та внесіть достойну кандидатуру. Якщо це буде одна кандидатура, ми її одразу призначимо. Якщо кілька, ми відпрацюємо механізм громадського голосування, щоб максимально рахувати бажання громадськості», - сказав Борис Філатов.

«Для нас не важлива політична приналежність кандидатів. Важливо, щоб людина була достойна, професійна та погоджена громадою. У першу чергу, кандидатура на посаду голови райдержадміністрації повинна мати досвід та вміння керувати районом. Ще раз наголошую, що громадський контроль необхідний, проте районом повинен керувати професіонал», - сказав Борис Філатов. 

Також заступник губернатора звернувся до діючих голів райдержадміністрацій з проханням у разі призначення нових голів гідно передавати повноваження новим кандидатам.

«Ми просимо, щоб передача влади пройшла в максимально комфортному режимі. І після того, як ми визначимося з кандидатурою, погодимо її з громадськістю, голови райдержадміністрацій повинні передати свої повноваження гідно», - сказав Борис Філатов.

Під час спілкування заступник голови облдержадміністрації наголосив, що однією з найперших задач нової влади є стабільність у регіоні та, зокрема, недопущення сепаратизму.

«Велике прохання до кожного, жорстко класти край всім виявам сепаратизму на територіях. Якщо є найменший сигнал - реагувати відповідним чином. Ми не допустимо того, що відбувається у наших сусідів», - сказав Борис Філатов.

Ще одним принциповим питанням у роботі нової обласної влади є боротьба з корупцією. «Я наполегливо прошу, припинити будь-які прояви корупційної діяльності. Люди все ще скаржаться. У мене складається враження, що хтось ще не зрозумів, що країна стала іншою», - наголосив заступник губернатора.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...