App Store Google Play

В Україні з'явилась Національна гвардія

13.03.2014 12:39
В Україні з'явилась Національна гвардія

Верховна Рада України ухвалила закон про створення Національної гвардії. За таке рішення проголосували 262 народних депутати з 330 зареєстрованих у сесійній залі.

У повному складі не голосувала за закон фракція КПУ, а з регіоналів підтримав закон лише 1 депутат. Як повідомив голова Верховної Ради та автор ухваленого закону Олександр Турчинов, Нацгвардію буде створено на основі МВС. Гвардія виконуватиме правоохоронні функції та службово-бойові завдання, як в умовах мирного часу, так і у разі введення надзвичайного стану в Україні чи окремих її частинах. Командувач Національною гвардією призначатиметься за поданням президента України Верховною Радою.

Відповідно до закону, Національну гвардію України складатимуть внутрішні війська МВС, які перетворюються на військове формування з правоохоронними функціями. Особовий склад Національної гвардії України складається з військовослужбовців та працівників.

Загальна чисельність Національної гвардії України становить до 60 тисяч, а при необхідності її збільшення Рада ухвалює відповідне рішення.

Згідно з законом, Нацгвардія призначена для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами братимуть участь у забезпеченні державної безпеки і захисті державного кордону, припиненні терористичної діяльності, а також діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних рганізацій, організованих груп та злочинних організацій.

В умовах мирного часу та за надзвичайних ситуацій зазначений орган призначений виконувати в основному правоохоронні функції всередині держави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...