App Store Google Play

Театр "Вірим!" збирає кошти на допомогу родинам військових у Криму

13.03.2014 12:51
Театр "Вірим!" збирає кошти на допомогу родинам військових у Криму

16 березня о 16:00 у Дніпропетровському молодіжному театрі «Верим!» відбудеться показ вистави «Дуже проста історія». Це благодійний спектакль, відтак всі зібрані гроші актори планують передати сім'ям українських військовослужбовців у Криму. Про це розповів режисер театру Володимир Петренко.

Вхід на виставу коштуватиме 20 гривень. Загалом зала театру вміщує до 500 глядачів, тож актори розраховують зібрати близько 10 тисяч гривень.

"Мені прикро, що ми зараз не можемо брати участь у процесі становлення громадянського суспільства настільки, наскільки б нам того хотілося. Тому ми хотіли б надати будь-яку можливу допомогу", - підкреслив режисер театру.

Як розповів актор театру Максим Ряпулов, спектакль «Дуже проста історія» поставлений за п'єсою молодого київського драматурга Марії Ладо.

"У 2012 році цей спектакль отримав гран-прі Міжнародного слов'янського форуму «Золотий витязь», президентом якого є Микола Бурляєв. Грали ми цей спектакль в театрі Армена Джигарханяна", - розповів Максим.

За нехитрим сюжетом спектаклю прихований глибокий сенс: людина пішла проти законів природи, і душа її зачерствіла і стала жорсткішою. Лише люди заради власної вигоди здатні вбити людину, яка ще з'явилася на світ.

Місця в залі можна забронювати заздалегідь за телефоном: 790-99-31.

Адреса театру: Україна, 49094, м. Дніпропетровськ, Набережна Перемоги, буд.5, кім. 16 (в будівлі міського Палацу дітей та юнацтва).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...