App Store Google Play

Театр "Вірим!" збирає кошти на допомогу родинам військових у Криму

13.03.2014 12:51
Театр "Вірим!" збирає кошти на допомогу родинам військових у Криму

16 березня о 16:00 у Дніпропетровському молодіжному театрі «Верим!» відбудеться показ вистави «Дуже проста історія». Це благодійний спектакль, відтак всі зібрані гроші актори планують передати сім'ям українських військовослужбовців у Криму. Про це розповів режисер театру Володимир Петренко.

Вхід на виставу коштуватиме 20 гривень. Загалом зала театру вміщує до 500 глядачів, тож актори розраховують зібрати близько 10 тисяч гривень.

"Мені прикро, що ми зараз не можемо брати участь у процесі становлення громадянського суспільства настільки, наскільки б нам того хотілося. Тому ми хотіли б надати будь-яку можливу допомогу", - підкреслив режисер театру.

Як розповів актор театру Максим Ряпулов, спектакль «Дуже проста історія» поставлений за п'єсою молодого київського драматурга Марії Ладо.

"У 2012 році цей спектакль отримав гран-прі Міжнародного слов'янського форуму «Золотий витязь», президентом якого є Микола Бурляєв. Грали ми цей спектакль в театрі Армена Джигарханяна", - розповів Максим.

За нехитрим сюжетом спектаклю прихований глибокий сенс: людина пішла проти законів природи, і душа її зачерствіла і стала жорсткішою. Лише люди заради власної вигоди здатні вбити людину, яка ще з'явилася на світ.

Місця в залі можна забронювати заздалегідь за телефоном: 790-99-31.

Адреса театру: Україна, 49094, м. Дніпропетровськ, Набережна Перемоги, буд.5, кім. 16 (в будівлі міського Палацу дітей та юнацтва).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...