App Store Google Play

Куліченко поверне у Дніпро площу Леніна, бо «так краще англійською»

13.03.2014 14:24
Куліченко поверне у Дніпро площу Леніна, бо «так краще англійською»

Міський голова Дніпропетровська, який за останні чотири місяці бурхливого політичного життя в країні виринав на її інформаційному просторі, аби взяти участь в черговому мітингу на підтримку Януковича або ж провести сесію міськради, вирішив трохи підігріти пристрасті в місті.

 

Як відомо, 22 лютого депутати Дніпропетровської міської ради проголосували за перейменування центральної площі імені Леніна в площу Героїв Майдану.

 

Але три тижні по тому, 12 березня, на черговій сесії мер Дніпропетровська Іван Куліченко уточнив , що процедура перейменування «ще не завершена», адже не проводилися громадські слухання з цього приводу.

 

«Також потрібні серйозні фінансові вкладення. Для переоформлення справ і адрес тих комерційних структур , які зареєстровані за цією адресою. Якщо говорити про політичну складову питання , на моє ім'я надходить багато пропозицій щодо дотримання порядку перейменування вулиць і площ такого масштабу. Відповідно, буде вирішуватися питання про проведення слухань», - каже Іван Куліченко.

 

Крім того , градоначальник зазначив , що виникають питання у тих людей, які займаються топонімікою. Назву «площа Героїв Майдану», за словами міського голови, вкрай складно перекласти англійською мовою.

 

В розрізі такої обізнаності в мовах, кадастрових справах і піклування про дотримання норм регламенту, на разі варто поцікавитись у міського голови – чи за регламентом приймалися і підписувалися ним рішення про передачу приватним власникам великих шматків міської території, включно зі згаданою площею тоді ще Леніна, а також як перекладається англійською словосполучення «афера чиновників» з крадіжки міською радою у громади Дніпропетровська нерухомого майна на більш ніж 1,5 мільярди гривень?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...