App Store Google Play

Куліченко поверне у Дніпро площу Леніна, бо «так краще англійською»

13.03.2014 14:24
Куліченко поверне у Дніпро площу Леніна, бо «так краще англійською»

Міський голова Дніпропетровська, який за останні чотири місяці бурхливого політичного життя в країні виринав на її інформаційному просторі, аби взяти участь в черговому мітингу на підтримку Януковича або ж провести сесію міськради, вирішив трохи підігріти пристрасті в місті.

 

Як відомо, 22 лютого депутати Дніпропетровської міської ради проголосували за перейменування центральної площі імені Леніна в площу Героїв Майдану.

 

Але три тижні по тому, 12 березня, на черговій сесії мер Дніпропетровська Іван Куліченко уточнив , що процедура перейменування «ще не завершена», адже не проводилися громадські слухання з цього приводу.

 

«Також потрібні серйозні фінансові вкладення. Для переоформлення справ і адрес тих комерційних структур , які зареєстровані за цією адресою. Якщо говорити про політичну складову питання , на моє ім'я надходить багато пропозицій щодо дотримання порядку перейменування вулиць і площ такого масштабу. Відповідно, буде вирішуватися питання про проведення слухань», - каже Іван Куліченко.

 

Крім того , градоначальник зазначив , що виникають питання у тих людей, які займаються топонімікою. Назву «площа Героїв Майдану», за словами міського голови, вкрай складно перекласти англійською мовою.

 

В розрізі такої обізнаності в мовах, кадастрових справах і піклування про дотримання норм регламенту, на разі варто поцікавитись у міського голови – чи за регламентом приймалися і підписувалися ним рішення про передачу приватним власникам великих шматків міської території, включно зі згаданою площею тоді ще Леніна, а також як перекладається англійською словосполучення «афера чиновників» з крадіжки міською радою у громади Дніпропетровська нерухомого майна на більш ніж 1,5 мільярди гривень?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...