App Store Google Play

Філатов звільнив голів П’ятихатського та Криничанського районів

13.03.2014 15:38
Філатов звільнив голів П’ятихатського та Криничанського районів

Під час зустрічі з громадськістю заступник губернатора Борис Філатов заявив про звільнення з посад голів Пятихатського та Криничанського районів.

 

Як зазначив Борис Філатов, обласна влада враховує всі скарги жителів районів, веде консультації з різними політичними партіями та громадськими організаціями для того, щоб адресно підійти до вирішення кадрових питань на кожній конкретній території.

 

«Ми проводимо широкий діалог з громадськістю. Наразі більшість голів районів залишаються виконувати свої обов’язки. Наше першочергове завдання – забезпечити спадковість влади. І якщо керівник дійсно відповідає всім вимогам, які ставить до нього держава та громада, та працює на благо народу – він залишиться на своєму місці», - сказав Борис Філатов.

 

З іншого боку, заступник голови облдержадміністрації наголосив, що ті керівники районів, які не задовольняють громадськість, будуть звільнені з посад. Так, вже наразі вирішено питання щодо голів П’ятихатського та Криничанського районів. Ці керівники повинні покинути свої робочі місця згідно з регламентом та без саботажу.

 

Що стосується нових призначень на керівні посади, заступник губернатора звернувся до громадськості з проханням організовано та обґрунтовано висувати достойні кандидатури. Необхідно подавати конкретні письмові пропозиції через політичні партії та громадські організації до облдержадміністрації чи Регіонального штабу національного захисту, який наразі знаходиться у Дніпропетровську у Будинку політпросвіти.

Борис Філатов наголосив, що нова кандидатура повинна відповідати таким вимогам:

  1. Бажання та можливість взяти на себе відповідальність за район.

«Ще раз наголошую, що ми не збираємося назначати на керівні посади людей за принципом «стояв на майдані чи ні». Виявляти на мітингу свої переконання та керувати районом – це зовсім різні речі. Тому до питань призначень необхідно підходити виважено та об’єктивно», - сказав Борис Філатов.

  1. Професійність. Кандидат на посаду повинен мати досвід роботи у тій чи іншій сфері, володіти необхідними професійними якостями, які дозволять розвивати район та всю Дніпропетровщину.

  2. Готовність будувати новий регіон та країну, працювати заради народу та на благо громади.

Заступник губернатора також закликав громадськість бути відповідальними та самоорганізованими.

 

«Ми маємо яскравий приклад волевиявлення нашого народу. Чому Майдан переміг – тому що люди самоорганізувалися та перейшли до активних дій. Я закликаю громади регіонів активізувати свою діяльність. Облдержадміністрація – це політичний орган, і якщо ми говоримо про будівництво нового демократичного суспільства, орган виконавчої влади не повинен втручатися в справи громади. Більшість питань в районах можна вирішити на рівні громадськості, ви можете організуватися та вирішити більшість проблем самостійно. А обласна влад для цього створить відповідні умови», - зазначив Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...