App Store Google Play

У Дніпрі хочуть ліквідувати «Муніципальну гвардію» і КП «ЦМАЗК»

12.03.2014 15:32
У Дніпрі хочуть ліквідувати «Муніципальну гвардію» і КП «ЦМАЗК»

Голова фракції ВО «Батьківщина» Едуард Багдасарян, виступаючи на початку 49 чергової сесії Дніпропетровської міськради шостого скликання, оголосив ініціативу позбутися двох комунальних підприємств.

 

«З урахуванням постійних скарг містян та підприємців на здирництво і корупцію в комунальному підприємтсві «Центр містобудування, архітектури, землеустрою та кадастру» Дніпропетровської міськради, яке в народі називають не інакше як «земельною мафією», ми звертаємося до міського голови з проханням дати доручення про проведення процедури ліквідації даного КП, як такого, що не відповідає меті й задачам створення такого підприємства», - йдеться в заяві, оголошеній Багдасаряном.

 

«Також хочемо звернути увагу, що не зважаючи на складне фінансове становище Дніпропетровської міськради, ми продовжуємо утримувати охоронну структуру, яка захищає інтереси окремих осіб, за рахунок міського бюджету. Тому просимо дати доручення на підготовку проекту рішення на ліквідацію «Муніципальної гвардії», - підсумував депутат.

 

Думку колеги по депутатському корпусу розвинув депутат від  «ВО «Демократи» Олександр Шикуленко. За його словами, постійно надходять скарги людей про діяльність Центру містобудування, архітектури і земельного кадастру. Люди скаржаться, що документи знаходяться на розгляді в ЦМАЗК місяцями, а документи коштують від 200 до 3000 грн, і ця вартість ні одним актом не нормована. Він запропонував провести перевірку діяльності цього підприємства.

«Пропоную на наступній сесії заслухати звіт директора комунально підприємства ЦМАЗК про виконану роботу за три останні роки, про фінансово-господарську діяльність з указанням клієнтів, які звернулися, кількості робіт, що виконувалися, кількість грошей, що надійшло, скільки перераховано до міського бюджету і т. д. Тобто чіткий та зрозумілий звіт, який ми всі хочемо почути тут на сесії, а комісія нехай перевіряє діяльність підприємства і робить висновки, а ми порівняємо звіт і висновки комісії", - сказав депутат.

 

Іван Куліченко дав розпорядження створити спеціальну комісію з перевірки діяльності та ліквідації підприємств, як того потребує закон: визначити, кому і які компенсації слід надати, а також підготовки рішення, яке буде затверджено на сесії міської ради.

 

Депутати ініціативу підтримали майже одноголосно – за створення комісії проголосували більше 90 депутатів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...