App Store Google Play

У Дніпрі хочуть ліквідувати «Муніципальну гвардію» і КП «ЦМАЗК»

12.03.2014 15:32
У Дніпрі хочуть ліквідувати «Муніципальну гвардію» і КП «ЦМАЗК»

Голова фракції ВО «Батьківщина» Едуард Багдасарян, виступаючи на початку 49 чергової сесії Дніпропетровської міськради шостого скликання, оголосив ініціативу позбутися двох комунальних підприємств.

 

«З урахуванням постійних скарг містян та підприємців на здирництво і корупцію в комунальному підприємтсві «Центр містобудування, архітектури, землеустрою та кадастру» Дніпропетровської міськради, яке в народі називають не інакше як «земельною мафією», ми звертаємося до міського голови з проханням дати доручення про проведення процедури ліквідації даного КП, як такого, що не відповідає меті й задачам створення такого підприємства», - йдеться в заяві, оголошеній Багдасаряном.

 

«Також хочемо звернути увагу, що не зважаючи на складне фінансове становище Дніпропетровської міськради, ми продовжуємо утримувати охоронну структуру, яка захищає інтереси окремих осіб, за рахунок міського бюджету. Тому просимо дати доручення на підготовку проекту рішення на ліквідацію «Муніципальної гвардії», - підсумував депутат.

 

Думку колеги по депутатському корпусу розвинув депутат від  «ВО «Демократи» Олександр Шикуленко. За його словами, постійно надходять скарги людей про діяльність Центру містобудування, архітектури і земельного кадастру. Люди скаржаться, що документи знаходяться на розгляді в ЦМАЗК місяцями, а документи коштують від 200 до 3000 грн, і ця вартість ні одним актом не нормована. Він запропонував провести перевірку діяльності цього підприємства.

«Пропоную на наступній сесії заслухати звіт директора комунально підприємства ЦМАЗК про виконану роботу за три останні роки, про фінансово-господарську діяльність з указанням клієнтів, які звернулися, кількості робіт, що виконувалися, кількість грошей, що надійшло, скільки перераховано до міського бюджету і т. д. Тобто чіткий та зрозумілий звіт, який ми всі хочемо почути тут на сесії, а комісія нехай перевіряє діяльність підприємства і робить висновки, а ми порівняємо звіт і висновки комісії", - сказав депутат.

 

Іван Куліченко дав розпорядження створити спеціальну комісію з перевірки діяльності та ліквідації підприємств, як того потребує закон: визначити, кому і які компенсації слід надати, а також підготовки рішення, яке буде затверджено на сесії міської ради.

 

Депутати ініціативу підтримали майже одноголосно – за створення комісії проголосували більше 90 депутатів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...