App Store Google Play

Запорізькі козаки закликали своїх колег з Криму і Кубані «не ганьбитися»

11.03.2014 16:47
Запорізькі козаки закликали своїх колег з Криму і Кубані «не ганьбитися»

11 березня в медіа центрі « ДНІПРО ПОСТ» відбулася прес-конференція представників Кодацької паланки Війська Запорізького низового Сергія Іванченка та Володимира Портянка, в ході якої козаки оприлюднили звернення козаків Війська Запорозького низового до козаків Кубані, Чорномор'я, Дону і всіх козаків світу, а також до тих «козаків», які зараз перебувають в Криму і Донбасі».

 

Учасники прес-конференції відзначили, що запорізькі козаки брали активну участь в охороні порядку як У Дніпропетровську і на Майдані в Києві.

 

«Ми хочемо звернутися до козаків, які встали на сторону московських загарбників. Ми не хотіли б, щоб у людей склалося враження, що всі козаки зараз перейшли на бік окупантів. Тому ми підготували наше Звернення», - пояснив Володимир Портянко.

Сергій Іванченко зачитав текст звернення, у якому йдеться наступне:

 

Ми, козаки Кодацької паланки Війська Запорізького низового, від свого імені і від усього козацької спільноти, вірні нащадки наших славних предків запорожців, в цей нелегкий час звертаємося до всіх наших побратимам, до всіх козакам різних формувань, і всіх, хто вважає себе нащадком козацького роду, як до братів і друзям!

 

Козаки Кубані і Чорномор'я, пам'ятайте про наших спільних коренях! Ми всі - нащадки славних запорожців!

 

Не слухайте ваших московських панів, які обманюють вас і направляють проти нас, тому що вони вважають вас худобою і людьми не вважають. Ми закликаємо всіх козачих отаманів засудити злочинні дії « Козацьких » формувань, що знаходяться на території Криму і Донбасу, які допомагають московським загарбникам розділити нашу державу і зганьбити нашу землю. Всі вони є ганьбою козацького роду!

 

Ми закликаємо всіх козаків пам'ятати, якого вони роду і не паплюжити козацьку славу! Згадаймо наше справжнє коріння, і подивимося в очі один одному, і подолаємо наших спільних ворогів. Вдаримо на них з двох сторін, а тоді, подолавши всю несправедливість і зло, будемо жити, як люди, на своїх землях, і не знати навіки образ і злиднів!

 

Козаки завжди були захисниками своєї землі і мирного народу.

 

Справжній козак покладе своє життя за мир і спокій на своїй Богом даній землі і за благополуччя своїх нащадків!

 

Якщо ти козак - ти захисник! Все інше - від лукавого!

 

Справжній козак ніколи не порушить свою клятву і не продасть душу супостату!

 

Бог благословив нас жити на святій козацькій землі Вольностей Запорозьких. Нам пощастило берегти наші святині і продовжувати справу наших славних предків. У нас є козацька честь і гідність, як заповідав нам наш славний кошовий отаман Іван Сірко.

 

Ми будемо стояти до кінця і не дамо осквернити нашу історію і землю!

 

Військо Запорозьке низове продовжує славну історію свого роду!

 

Слава козакам!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...