App Store Google Play

Запорізькі козаки закликали своїх колег з Криму і Кубані «не ганьбитися»

11.03.2014 16:47
Запорізькі козаки закликали своїх колег з Криму і Кубані «не ганьбитися»

11 березня в медіа центрі « ДНІПРО ПОСТ» відбулася прес-конференція представників Кодацької паланки Війська Запорізького низового Сергія Іванченка та Володимира Портянка, в ході якої козаки оприлюднили звернення козаків Війська Запорозького низового до козаків Кубані, Чорномор'я, Дону і всіх козаків світу, а також до тих «козаків», які зараз перебувають в Криму і Донбасі».

 

Учасники прес-конференції відзначили, що запорізькі козаки брали активну участь в охороні порядку як У Дніпропетровську і на Майдані в Києві.

 

«Ми хочемо звернутися до козаків, які встали на сторону московських загарбників. Ми не хотіли б, щоб у людей склалося враження, що всі козаки зараз перейшли на бік окупантів. Тому ми підготували наше Звернення», - пояснив Володимир Портянко.

Сергій Іванченко зачитав текст звернення, у якому йдеться наступне:

 

Ми, козаки Кодацької паланки Війська Запорізького низового, від свого імені і від усього козацької спільноти, вірні нащадки наших славних предків запорожців, в цей нелегкий час звертаємося до всіх наших побратимам, до всіх козакам різних формувань, і всіх, хто вважає себе нащадком козацького роду, як до братів і друзям!

 

Козаки Кубані і Чорномор'я, пам'ятайте про наших спільних коренях! Ми всі - нащадки славних запорожців!

 

Не слухайте ваших московських панів, які обманюють вас і направляють проти нас, тому що вони вважають вас худобою і людьми не вважають. Ми закликаємо всіх козачих отаманів засудити злочинні дії « Козацьких » формувань, що знаходяться на території Криму і Донбасу, які допомагають московським загарбникам розділити нашу державу і зганьбити нашу землю. Всі вони є ганьбою козацького роду!

 

Ми закликаємо всіх козаків пам'ятати, якого вони роду і не паплюжити козацьку славу! Згадаймо наше справжнє коріння, і подивимося в очі один одному, і подолаємо наших спільних ворогів. Вдаримо на них з двох сторін, а тоді, подолавши всю несправедливість і зло, будемо жити, як люди, на своїх землях, і не знати навіки образ і злиднів!

 

Козаки завжди були захисниками своєї землі і мирного народу.

 

Справжній козак покладе своє життя за мир і спокій на своїй Богом даній землі і за благополуччя своїх нащадків!

 

Якщо ти козак - ти захисник! Все інше - від лукавого!

 

Справжній козак ніколи не порушить свою клятву і не продасть душу супостату!

 

Бог благословив нас жити на святій козацькій землі Вольностей Запорозьких. Нам пощастило берегти наші святині і продовжувати справу наших славних предків. У нас є козацька честь і гідність, як заповідав нам наш славний кошовий отаман Іван Сірко.

 

Ми будемо стояти до кінця і не дамо осквернити нашу історію і землю!

 

Військо Запорозьке низове продовжує славну історію свого роду!

 

Слава козакам!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...