App Store Google Play

Суд звільнив екс-директора «Дніпрогазу», звинуваченого у вибуху газу

11.03.2014 18:38
Суд звільнив екс-директора «Дніпрогазу», звинуваченого у вибуху газу
Рішенням суду звільнено з-під варти колишнього генерального директора «Дніпрогаз», якого звинувачували в службовому недбальстві, що призвело до вибуху газу в житловому будинку Дніпропетровська 2007 року й загибелі понад двох десятків людей. Про це поінформували сьогодні в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

За даними прокуратури, рішення звільнити обвинуваченого суд ухвалив, попри незгоду державних обвинувачів і потерпілих.

«Рішення суду про зміну Іванкову І.М. запобіжного заходу є незрозумілим та не сприяє скорішому ухваленню законного судового рішення у справі, тягне за собою лише зайву судову тяганину», – йдеться в повідомленні прокуратури.
Як повідомили в прокуратурі, захисник екс-посадовця заявив клопотання про зміну запобіжного заходу підсудному на підписку про невиїзд у зв’язку з погіршенням стану його здоров’я.

Представники державного обвинувачення й потерпілі у справі заперечували проти цього клопотання, адже в у медичній довідці, наданій суду, були відомості про обстеження підсудного ще у грудні 2012 року, а не на момент розгляду клопотання. Крім цього, висновок про стан здоров’я зроблено не медичними працівниками, як вимагає законодавство, а посадовою особою Запорізького слідчого ізолятора.

13 жовтня 2007 року в Дніпропетровську в житловому багатоповерховому будинку № 127 по вулиці Мандриківській стався
вибух побутового газу, в результаті чого загинули 23 людини. Прокуратура Дніпропетровської області кваліфікувала дії посадовців газопостачального підприємства ВАТ «Дніпрогаз» за статтею «Порушення правил безпеки, що призвело до загибелі людей».

На лаві підсудних опинились посадовці ВАТ «Дніпрогаз»: генеральний директор, його перший заступник, головний інженер та майстер виробничо-експлуатаційної служби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...