App Store Google Play

Суд звільнив екс-директора «Дніпрогазу», звинуваченого у вибуху газу

11.03.2014 18:38
Суд звільнив екс-директора «Дніпрогазу», звинуваченого у вибуху газу
Рішенням суду звільнено з-під варти колишнього генерального директора «Дніпрогаз», якого звинувачували в службовому недбальстві, що призвело до вибуху газу в житловому будинку Дніпропетровська 2007 року й загибелі понад двох десятків людей. Про це поінформували сьогодні в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

За даними прокуратури, рішення звільнити обвинуваченого суд ухвалив, попри незгоду державних обвинувачів і потерпілих.

«Рішення суду про зміну Іванкову І.М. запобіжного заходу є незрозумілим та не сприяє скорішому ухваленню законного судового рішення у справі, тягне за собою лише зайву судову тяганину», – йдеться в повідомленні прокуратури.
Як повідомили в прокуратурі, захисник екс-посадовця заявив клопотання про зміну запобіжного заходу підсудному на підписку про невиїзд у зв’язку з погіршенням стану його здоров’я.

Представники державного обвинувачення й потерпілі у справі заперечували проти цього клопотання, адже в у медичній довідці, наданій суду, були відомості про обстеження підсудного ще у грудні 2012 року, а не на момент розгляду клопотання. Крім цього, висновок про стан здоров’я зроблено не медичними працівниками, як вимагає законодавство, а посадовою особою Запорізького слідчого ізолятора.

13 жовтня 2007 року в Дніпропетровську в житловому багатоповерховому будинку № 127 по вулиці Мандриківській стався
вибух побутового газу, в результаті чого загинули 23 людини. Прокуратура Дніпропетровської області кваліфікувала дії посадовців газопостачального підприємства ВАТ «Дніпрогаз» за статтею «Порушення правил безпеки, що призвело до загибелі людей».

На лаві підсудних опинились посадовці ВАТ «Дніпрогаз»: генеральний директор, його перший заступник, головний інженер та майстер виробничо-експлуатаційної служби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...