App Store Google Play

«Демократи» разом з Автомайданівці поїхали в автопробіг до Криму

10.03.2014 16:35
«Демократи» разом з Автомайданівці поїхали в автопробіг до Криму
Дводенний автопробіг до Криму і містам Сходу України з метою підтримки українських військовослужбовців і проти розколу країни стартував 10 березня в Дніпропетровську від Фестивального причалу.

Депутати від ВО «Демократи», автівісти автомайдану планують проїхати за маршрутом Запорожье-Мелитополь-Чонгар-Херсон-Днепропетровск-Луганск-Донецк-Харьков.

«Ми хочемо показати, що ми проти війни, що Україна повинна бути єдина, щоб нашу позицію побачили на сході України, а також ми їдемо підтримати наших військових, які в Криму захищають нашу країну», - сказав учасник автопробігу, депутат Кіровської райради Дніпропетровська від ВО «Демократи» Геннадій Бутенко.

У свою чергу народний депутат України, один з координаторів партії ВО «Демократи» Андрій Павелко говорить, що не можна допустити розколу країни, всі повинні бути єдині і разом: схід, захід, північ, південь або центр України.

«Україна - це наша земля, це місце, де кожен з нас народився і виріс. Ми виховувалися з думкою, що потрібно жити в дружбі з іншими народами, які живуть на нашій землі і протягом десятиліть нам це вдавалося. Ми проти розколу України. Сусідні держави повинні поважати цілісність і незалежність України і жити в світі з нами. Тому наші активісти разом з автомайданівями поїхали в Крим та міста східної України. У цей автопробіг вирушило кілька екіпажів з нашими депутатами, приєднаються до них ще наші активісти з Запоріжжя та інших міст», - сказав Андрій Павелко.

Учасники автопробігу сподіваються поспілкуватися в Криму з солдатами української армії і везуть їм листи підтримки, малюнки, продукти, теплі речі, намети, які передали дніпропетровці.

Нагадаємо, у автопробіг з Дніпропетровська вирушило більше 20 машин з українською національною символікою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...