App Store Google Play

«Демократи» разом з Автомайданівці поїхали в автопробіг до Криму

10.03.2014 16:35
«Демократи» разом з Автомайданівці поїхали в автопробіг до Криму
Дводенний автопробіг до Криму і містам Сходу України з метою підтримки українських військовослужбовців і проти розколу країни стартував 10 березня в Дніпропетровську від Фестивального причалу.

Депутати від ВО «Демократи», автівісти автомайдану планують проїхати за маршрутом Запорожье-Мелитополь-Чонгар-Херсон-Днепропетровск-Луганск-Донецк-Харьков.

«Ми хочемо показати, що ми проти війни, що Україна повинна бути єдина, щоб нашу позицію побачили на сході України, а також ми їдемо підтримати наших військових, які в Криму захищають нашу країну», - сказав учасник автопробігу, депутат Кіровської райради Дніпропетровська від ВО «Демократи» Геннадій Бутенко.

У свою чергу народний депутат України, один з координаторів партії ВО «Демократи» Андрій Павелко говорить, що не можна допустити розколу країни, всі повинні бути єдині і разом: схід, захід, північ, південь або центр України.

«Україна - це наша земля, це місце, де кожен з нас народився і виріс. Ми виховувалися з думкою, що потрібно жити в дружбі з іншими народами, які живуть на нашій землі і протягом десятиліть нам це вдавалося. Ми проти розколу України. Сусідні держави повинні поважати цілісність і незалежність України і жити в світі з нами. Тому наші активісти разом з автомайданівями поїхали в Крим та міста східної України. У цей автопробіг вирушило кілька екіпажів з нашими депутатами, приєднаються до них ще наші активісти з Запоріжжя та інших міст», - сказав Андрій Павелко.

Учасники автопробігу сподіваються поспілкуватися в Криму з солдатами української армії і везуть їм листи підтримки, малюнки, продукти, теплі речі, намети, які передали дніпропетровці.

Нагадаємо, у автопробіг з Дніпропетровська вирушило більше 20 машин з українською національною символікою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...