App Store Google Play

Авта з гуманітаркою українським солдатам обстріляні Беркутом в Чонгарі

10.03.2014 16:42
Авта з гуманітаркою українським солдатам обстріляні Беркутом в Чонгарі

Близько 16 години невідомі у формі українського спецпідрозділу Беркут на блок-посту російських військ у Чонгарі (Херсонська область) обстріляли з травматичної зброї активістів дніпропетровського Автомайдану.

Нагадаємо, вранці 10 березня з Дніпропетровська до Криму вирушили понад 20 автомобілів з активістами. Вони везуть у військові частини Збройних Сил України в Криму теплі речі, продукти, цигарки та листи підтримки від мешканців Дніпропетровської області. На шляхах Запорізької області кількість машин в каравані збільшилася майже вдвічі.

Втім, до Криму Автомайдан поки що не дістався. На під'їзді до блок-посту неподалік міста Чонгар (Херсонська область) рух автомобілів заблокували бійці російських збройних сил без розпізнавальних знаків.

Як повідомив Дніпрограду з місця події Олександр Федянович, депутат Бабушкінської райради Дніпропетровська, який є учасником автопробігу, спроба перемовин з охоронцями блокпосту закінчилася невдачею. Одного з активістів, Олега Мережка, який зробив спробу підійти і пояснити мету автопробігу і представитись, було обірвано чотирма пострілами з травматичної зброї у груди і стегна. Від поранення активіста захистив міцний одяг, отримавши гематоми, він повернувся до автомобіля.

Олег Мережко - вчитель фізкультури із Запоріжжя. За його словами, людина, яка в нього стріляла, була в формі спецпідрозділу "Беркут".

«Це був беркут, стріляв без попередження спочатку по ногах, потім впритул у груди, в область серця. Казав - нам тут такі не порібні. Деякі особи на КПП перебувають у неадекватному стані», - розповів іншим учасникам автопробігу активіст.

Як повідомляє Олександр Федянович, зараз учасники автопробігу радяться, що робити далі.

Місцеві мешканці стверджують, що в зоні 10-20 кіломентрів за блок-постами всі без винятку автомобілі грабуються так званими "силами самооборони" з місцевих кримінальних елементів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...