App Store Google Play

Віталій Купрій балотується на секретаря Дніпродзержинської міськради

08.03.2014 16:03
Віталій Купрій балотується на секретаря Дніпродзержинської міськради
Наша редакція оприлюднює заяву Віталія Купрія з приводу виходу міста з політичної та соціально-економічної кризи:

В останні дні в місті виникла криза влади. З одного боку, як мінімум, існують сумніви в моральних якостях тих чиновників, хто відверто підтримував режим Януковича. З іншого, мешканцям міста не зрозуміло, а на кого треба їх міняти, кому саме можна довіритись в цій ситуації і чи є на це правові підстави.

Як показало практичне голосування на останній сесії міської ради, відправити міського голову у відставку, отримавши підтримку двох третин депутатського корпусу (51 голос), виявилося неможливим. Але назріла заміна діючого секретаря міськради, оскільки її діяльність виявилася неефективною, що бачать депутати навіть неозброєним оком. Після провалу голосування за відставку Станіслава Сафронова, один з кандидатів на пост секретаря міськради Ігор Лісничий заявив, що знімає це питання з порядку денного. Тепер залишилось дві кандидатури – Ігор Туробойський і я.

Визнаю, що я деякий час вагався чи виставляти свою кандидатуру на цю посаду, тому що тоді прийдеться працювати разом зі своїм опонентом Сафроновим. Але на спільній нараді з міським головою, я поставив умову, що старі механізми управління міста повинні залишитись в минулому. Жодного корупційного рішення не повинно пройти через міську раду. Натомість кожен депутат повинен мати реальні можливості впливати на рішення виконавчих органів ради з метою найефективнішого захисту прав виборців свого округу. Окремим питанням, над яким я готовий працювати, буде забезпечення в місті громадського спокою і примирення навколо спільної мети – жити в сильній, заможній і справедливій Україні.
Місту необхідне пожвавлення економічної активності, створення робочих місць. У разі обрання мене на посаду секретаря міськради, після консультацій з депутатами і громадськістю я запропоную на затвердження сесії Програму виходу з соціально-економічної кризи в місті шляхом раціональних витрат бюджетних коштів, забезпечення прозорості фінансів, створення чесних правил гри для потенційних та існуючих інвесторів.

Вважаю, що фактично останніми роками, місцеві депутати були позбавлені можливості впливати на рішення влади щодо фінансування потреб мешканців як окремих виборчих округів, так і міста в цілому. Така практика буде ліквідована і, наприклад, кожен з депутатів зможе внести заявку на вирішення житлово-комунальних проблем своїх виборців і вона обов’язково буде задоволена в граничних межах витрат, передбачених на благоустрій міста та розвиток ЖКГ. У мене ще є багато цікавих і корисних для громади ініціатив, які також полягають у здійснені дієвого контролю за діями правоохоронних органів, які, треба визнати, останнім часом лише імітують боротьбу зі злочинністю, а іноді і покривають її.

Наскільки я зрозумів з останніх заяв міського голови, він погодився на те, щоб в найближчі дні скликати позачергову сесію з цього питання і внести на розгляд ради саме мою кандидатуру. Залишитись в опозиції при можливості ефективно працювати для своїх городян, сховатись і не намагатись втілити в життя назрілі суспільні зміни є, на мою думку, безвідповідальним вчинком. Тому тепер я без сумніву вирішив балотуватись і прошу депутатів мене підтримати!

ГРАД-ДНДЗ 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...