App Store Google Play

Дніпропетровщина збирає пожертви для військових та розселяє кримчан

08.03.2014 12:25
Дніпропетровщина збирає пожертви для військових та розселяє кримчан
На Дніпропетровщині громадськість започаткувала одразу кілька акцій, спрямованих на підтримку українських військовослужбовців у Криму та населення Криму, яке не почувається захищеним на своїй території. Про це інформують громадські активісти області.

Так, сьогодні жінки і дівчата з Кривого Рогу вирушають до Криму, щоб відвезти гуманітарну допомогу в одну або кілька заблокованих військових частин Збройних сил України. Як повідомила Радіо Свобода прес-секретар Криворізького блоку Штабу національного захисту Наталія Шаменкова, жінки передадуть солдатам зібрані ними теплі речі, білизну, засоби гігієни, домашні страви, харчі, картки поповнення мобільних рахунків.

«8 березня ми також разом з кримськими татарами, які супроводжують нас на маршруті, збираємось пікетувати військові частини, заблоковані росіянами. У кожної з нас буде тільняшка із зображенням мішені й написом «Не стріляй!». Ми хочемо звернутись до російських військових: нагадати їм, що вдома у них є дружини і матері, з якими вони мали б провести цей день замість того, щоб перебувати на українській території», – сказала Наталія Шаменкова.

Крім того, у Дніпропетровську відкрились пункти прийому пожертв для українських військових у Криму. Люди – від молоді до пенсіонерів – зносять домашню консервацію, сир, ковбаси, теплі речі.

Водночас ведеться запис людей, які можуть надати свої квартири або дачні будиночки для проживання родинам з Криму. За даними ініціаторів акції, людей з Криму готові прийняти жителі Нікополя, Кривого Рогу, Синельникового, Дніпропетровська, Жовтих Вод, дефіциту житла поки що немає.

Крім того, 9 березня з ініціативи місцевих свободівців під Дніпропетровською облдержадміністрацією відбудеться збір охочих їхати до селища кримського Чонгар для підтримки 79-ї аерокосмічної частини Збройних сил України. Як повідомили організатори акції, військовим потрібні продукти тривалого зберігання, картки поповнення телефонів, генератори, термобілизна, шкарпетки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...