App Store Google Play

Жодних заборон на продаж чи переміщення зерна з боку ОДА бути не може

07.03.2014 16:33
Жодних заборон на продаж чи переміщення зерна з боку ОДА бути не може

Дніпропетровська обласна державна адміністрація не буде регулювати відносини між комерційними  і приватними структурами, в тому числу і в агропромисловому комплексі регіону. Тому заборон на продаж чи переміщення зерна з боку обласної влади бути не може. При цьому будь-які незаконні дії щодо державних стратегічних запасів будуть жорстко припинятися. Про це під час прес-конференції повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник.

 

Святослав Олійник зазначив, що обласна державна адміністрація не збирається регулювати відносини між комерційними і приватними структурами.

 

«Цього бути не може - коли держава мислить собі, що вона може втрутитися в господарські стосунки, - підкреслив він. - Тому ніяких заборон на продаж, переміщення, диктат цін з боку Дніпропетровської обласної державної адміністрації бути не може».

 

Заступник губернатора додав, що при цьому будь-які незаконні дії щодо  державних стратегічних запасів будуть жорстко присікатися.

 

«Мова йде про державні стратегічні запаси, які формуються за бюджетні гроші для того, щоб створювати стабілізаційні фонди. Тут є дуже багато махінацій – це вже видно. Навіть в тому, як це організовано - там не тільки держрезерв, а декілька компаній, які схожі назви мають, вони різної форми власності», - наголосив Святослав Олійник.

 

За його словами, з цього приводу на Дніпропетровщині вже ініційовані серйозні перевірки.

 

«Але прошу вас відрізняти стосунки між господарськими суб’єктами приватного сектору – ми туди не влазимо. А от що стосується державних грошей – ми забезпечимо контроль дуже жорстко, - ще раз підкреслив Святослав Олійник. - З сьогоднішнього дня за розкрадання державних або комунальних ресурсів в будь-якій формі  ми будемо ставити питання про найшвидше реагування в кримінальному порядку».

 

Нагадаємо, два дні тому, поки що голова обласної ради регіонал Євген Удод заявив, що наполягає на тимчасовій забороні вивезення з території Дніпропетровської області зерна та бере під контроль точки забору води.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...