App Store Google Play

Двоє дніпропетровських ліцеїстів – в фіналі міжнародних конкурсів геніїв

06.03.2014 18:36
Двоє дніпропетровських ліцеїстів – в фіналі міжнародних конкурсів геніїв

Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати Всеукраїнського конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна-2014». Змагання є національним етапом Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості для школярів Intel ISEF-2014 (International Science and Engineering Fair). Щороку сотні юних науковців зі всієї України презентують тут свої роботи. Дніпропетровських ліцеїстів-переможців Всеукраїнського конкурсу вже запросили взяти участь у міжнародних змаганнях та фестивалях юних дослідників.

 

Цього року в національному етапі Всеукраїнського конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна-2014» взяли участь 132 молоді науковці. Старшокласники представили 130 дослідницьких проектів. Роботи були розділені у десяти категоріях. Зокрема, «Екологія та охорона навколишнього середовища», «Ботаніка», «Зоологія», «Науки про Землю: географія, геологія», «Медицина», «Біоінженерія», «Психологія», «Хімія та біохімія», «Екологічна інженерія» та «Хімічна інженерія».

 

Після презентацій власних наукових досліджень, конкурсанти взяли участь в науковій он-лайн конференції, роботі клубу фіналістів Intel ISEF та екомайстерні Upcycler, а також відвідали шоу-виставку «Цікава наука» у Музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум».

 

За результатами національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості для школярів Intel ISEF-2014 десятеро школярів Дніпропетровщини були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Також двоє учнів вибороли дипломи Сталого Розвитку від корпорації «Ріко» за видатну роботу, у якій найкраще висвітлені питання відповідальності за довкілля.

 

Переможців Всеукраїнського конкурсу вже запросили взяти участь у міжнародних змаганнях та фестивалях юних дослідників. Зокрема, до складу української команди увійшли двоє учнів Дніпропетровського хіміко-екологічного ліцею.

 

У червні 2014 року ліцеїсти з Дніпропетровщини разом з юними дослідниками зі Львова та Києва представлять країну на фіналі Міжнародного конкурсу INESPO-2014. Завершальний етап змагання пройде у місті Утрехті (Нідерланди).

 

Зокрема, володар диплому І ступеня конкурсу «Intel Еко-Україна 2014», учень Дніпропетровського хіміко-екологічного ліцею  Михайло Литовченко також представлятиме Україну на Міжнародному фіналі конкурсу INTEL ISEF. У травні 2014 року ліцеїст презентує свій індивідуальний проект – «Автономна опріснювальна установка, що працює завдяки енергії хвиль» – у місті Лос-Анджелесі (США).

 

Щорічно Intel ISEF збирає понад 10 тис людей, серед яких півтори тисячі найкращих молодих вчених-фіналістів із різних країн світу, а також їхні вчителі, наукові керівники, вчені, що представляють команду журі, і гості. Протягом тижня фіналісти розповідають про виконану роботу, результати власних спостережень та досліджень. Для заохочення найкращих серед найкращих передбачено призовий фонд, що складає більше 4 мільйонів доларів США. Отримати їх можна у якості іменних грантів на навчання, стипендій та премій, а також у вигляді призів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...