App Store Google Play

Дніпропетровський автомайдан зібрався до Криму

06.03.2014 15:56
Дніпропетровський автомайдан зібрався до Криму
Активісти Дніпропетровського Автомайдану планують безпрецедентну за масштабом акцію: Автомайдани з усієї України повинні відправитися до Криму.

"Автомайдан Дніпро і громадська організація воїнів- афганців "Ніхто, крім нас" запрошує всіх бажаючих взяти участь в акції "НІ ВІЙНІ", "МИ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ".

Для цього ми плануємо організувати масштабний автопробіг у напрямку Криму та по основних містах Сходу України. Основна мета: підтримка українських військовослужбовців на території Криму і всієї країни, а так само висловити свою громадянську позицію по які допущенню розколу країни. Час і місце виїзду обмовимо додатково.

Координаторів АвтоМайдану по містах України, небайдужих людей просимо відписатися на поштову скриньку [email protected] по готовності взяти участь в автопробігу та побажаннями по організації.

Окреме прохання до людей , які не мають можливості взяти участь у пробігу, але мають можливість надати матеріальну допомогу: будемо дуже вдячні за паливо і прапори. Слава Україні!"

Бажаючі приєднатися або допомогти в проведенні акції можуть зв'язатися з організатором Автомайдану з допомогою Facebook.

 

Dnepr.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...