App Store Google Play

Дніпропетровський автомайдан зібрався до Криму

06.03.2014 15:56
Дніпропетровський автомайдан зібрався до Криму
Активісти Дніпропетровського Автомайдану планують безпрецедентну за масштабом акцію: Автомайдани з усієї України повинні відправитися до Криму.

"Автомайдан Дніпро і громадська організація воїнів- афганців "Ніхто, крім нас" запрошує всіх бажаючих взяти участь в акції "НІ ВІЙНІ", "МИ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ".

Для цього ми плануємо організувати масштабний автопробіг у напрямку Криму та по основних містах Сходу України. Основна мета: підтримка українських військовослужбовців на території Криму і всієї країни, а так само висловити свою громадянську позицію по які допущенню розколу країни. Час і місце виїзду обмовимо додатково.

Координаторів АвтоМайдану по містах України, небайдужих людей просимо відписатися на поштову скриньку [email protected] по готовності взяти участь в автопробігу та побажаннями по організації.

Окреме прохання до людей , які не мають можливості взяти участь у пробігу, але мають можливість надати матеріальну допомогу: будемо дуже вдячні за паливо і прапори. Слава Україні!"

Бажаючі приєднатися або допомогти в проведенні акції можуть зв'язатися з організатором Автомайдану з допомогою Facebook.

 

Dnepr.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...