App Store Google Play

На Дніпропетровщині визначено першочергові пріоритети стабілізації

05.03.2014 14:52
На Дніпропетровщині визначено першочергові пріоритети стабілізації

Забезпечення правопорядку в регіоні, державної та економічної безпеки визначені першочерговими пріоритетами в роботі влади. Про це заявив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник під час прес-конференції.

Він зазначив, що перший пріоритет роботи, який сьогодні стоїть перед органами влади, – це забезпечення порядку, спокою і стабільності.

«Перше і основне завдання, яка сьогодні стоїть перед державою, – це забезпечення безпеки громадян, повне виключення фактів мародерства, вандалізму, зіткнення людей», - наголосив Святослав Олійник.

Другий пріоритет – державна безпека. За словами Святослава Олійника, мова йде про недопущення прояви сепаратизму. «Я хочу запевнити, що буде забезпечена миттєва реакція правоохоронних органів на заклики щодо повалення державного режиму, втручання іноземних військових і інших формувань у внутрішні справи держави», - сказав він.

Третій пріоритет – це економічна безпека. «Сьогодні разом з громадською і державною безпекою нам необхідно забезпечити безперебійну роботу бюджету, фінансування всіх бюджетних установ. Це необхідно для того, щоб люди зрозуміли, що влада працює стабільно, що суспільство є цілісним і що держава забезпечує права всього суспільства», - наголосив Святослав Олійник.

Він також додав: «Дніпропетровська облдержадміністрація стурбована ситуацією в Криму. Ми допоможемо всім, хто потребує захисту. Готові прийняти дружин і дітей кримських військовослужбовців».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...