App Store Google Play

На Дніпропетровщині визначено першочергові пріоритети стабілізації

05.03.2014 14:52
На Дніпропетровщині визначено першочергові пріоритети стабілізації

Забезпечення правопорядку в регіоні, державної та економічної безпеки визначені першочерговими пріоритетами в роботі влади. Про це заявив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник під час прес-конференції.

Він зазначив, що перший пріоритет роботи, який сьогодні стоїть перед органами влади, – це забезпечення порядку, спокою і стабільності.

«Перше і основне завдання, яка сьогодні стоїть перед державою, – це забезпечення безпеки громадян, повне виключення фактів мародерства, вандалізму, зіткнення людей», - наголосив Святослав Олійник.

Другий пріоритет – державна безпека. За словами Святослава Олійника, мова йде про недопущення прояви сепаратизму. «Я хочу запевнити, що буде забезпечена миттєва реакція правоохоронних органів на заклики щодо повалення державного режиму, втручання іноземних військових і інших формувань у внутрішні справи держави», - сказав він.

Третій пріоритет – це економічна безпека. «Сьогодні разом з громадською і державною безпекою нам необхідно забезпечити безперебійну роботу бюджету, фінансування всіх бюджетних установ. Це необхідно для того, щоб люди зрозуміли, що влада працює стабільно, що суспільство є цілісним і що держава забезпечує права всього суспільства», - наголосив Святослав Олійник.

Він також додав: «Дніпропетровська облдержадміністрація стурбована ситуацією в Криму. Ми допоможемо всім, хто потребує захисту. Готові прийняти дружин і дітей кримських військовослужбовців».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...