App Store Google Play

Укроїнофоби накручують своїх прихильників черговим паплюженням памятника

04.03.2014 17:44
Укроїнофоби накручують своїх прихильників черговим паплюженням памятника

Невідомі облили фарбою скульптуру Леніна в центрі Дніпропетровська, неподалік від будівлі облдержадміністрації та облради. Стела зі скульптурним портретом Леніна і написом «Перемога комунізму невідворотна» разі заляпана червоною фарбою, що нагадує кров.

Місцеві жителі кажуть, що помітили це сьогодні вранці.

В обласному управлінні міліції Радіо Свобода повідомили, що заяв про інцидент наразі не надходило, однак пообіцяли поінформувати міське управління міліції.

Водночас там заявили: якщо дії невідомих осіб кваліфікують за статтею 194 Кримінального кодексу України, то їм може загрожувати до 4-х років в’язниці.

За дивним збігом, паплюження пам'ятника сталося напредодні оголошеного Компартією та Союзом радянських офіцерів маршу "за воз'єднання з Росією", який мав проходити 5 березня і завершитися під стінами Дніпропетровської ОДА.

Нагадаємо, що раніше в центрі Дніпропетровська невідомі розписали патріотичними гаслами кілька пам’ятників радянської доби, зокрема, білою фарбою були обмальовані пам’ятники Слави, генералу Пушкіну, воїнам-афганцям на Набережній, пам’ятний знак футбольному клубу «Дніпро». На пам’ятнику Слави, зокрема, було написано «Слава Україні! Героям слава!», «Слава Бандері!».

Сталося це тоді також напередодні масових заходів прихильників Росії, СРСР та компартії, які вилилися у підняття російського прапору неподалік Дніпропетровської міськради та вандалізму по відношенню до меморіалу на честь Героїв Майдану на одноіменній площі. Комунальники і громадські активісти тоді відмили пам'ятники.

Координатори «Правого сектора» в регіоні заявили про свою непричетність до цих випадків і назвали їх «провокацією, спрямованою на дискредитацію» їхньої сили та Євромайдану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...